BREAKING NEWS

130 deputetë në panik nga dosjet e Sigurimit të Shtetit, refuzojnë hapjen e dosjeve, 71 zyrtarë që aplikuan për SPAK rezultuan “spiunë

130 deputetë në panik nga dosjet e Sigurimit të Shtetit,
x
BREAKING NEWS

SPAK del me njoftimin e fundit: Dërgohen në GJKKO 25 kriminelë! Ja sa para janë sekuestruar

SPAK del me njoftimin e fundit: Dërgohen në GJKKO 25 kriminelë!
x
BREAKING NEWS

Tension i lartë në Baltik, orët vendimtare që mund të parandalojnë një “Luftë të Tretë Botërore”, ja 3 shtetet ku mund të shpërthejë një konflikt i armatosur

Tension i lartë në Baltik, orët vendimtare që mund të
x
BREAKING NEWS

Plas keq në Beograd, ndërkombëtarët “shkundin” Vuçiçin, Bashkimi Evropian miraton për herë të parë dokumentin për Kosovën që do të tronditë Serbinë

Plas keq në Beograd, ndërkombëtarët “shkundin”
x
BREAKING NEWS

'Tërmet' në Britani/ Boris Johnson do të japë dorëheqjen sot

'Tërmet' në Britani/ Boris Johnson do të japë
x
BREAKING NEWS

Pësoi arrest kardiak, mbytet një shtetas duke u larë në det

Pësoi arrest kardiak, mbytet një shtetas duke u larë në det
x
BREAKING NEWS

Afera e inceneratorëve, Frrok Çupi plas “bombën” dhe sulmon Metën dhe Kryemadhin, zbulon se kush ia dha dosjen LSI-së

Afera e inceneratorëve, Frrok Çupi plas “bombën”
x
BREAKING NEWS

Befason gazetari Robert Papa: Ambasada e SHBA mbështet protestën e Berishës, raportet e DASH për Ramën janë denigruese

Befason gazetari Robert Papa: Ambasada e SHBA mbështet protestën e
x

Politike

Zgjedhja për kreun e PD-së/ Përfundon procesi i numërimit, Berisha nuk surprizon, fitues në të gjitha degët

Zgjedhja për kreun e PD-së/ Përfundon procesi i numërimit,

Përfundon procesi i numërimit në pjesën më të madhe të qendrave të votimit në vend.

Pogradec

516 votues

Sali Berisha 484 vota

Ibsen Elezi 32 vota

Asnjë të pavlefshme

Devoll

Sali Berisha 1082 vota

Ibsen Elezi 135 vota

8 vota të pavlefshme

Maliq

Sali Berisha 1266 vota

Ibsen Elezi 10 vota

Kolonjë

Sali Berisha 356 vota

Ibsen Elezi 38 vota

6 vota të pavlefshme

Shkodër

Sali Berisha 1500 vota

Ibsen Elezi 114 vota

Të pavlefshme 15 vota

Lushnje

Sali Berisha 733 vota

Ibsen Elezi 73 vota

Të pavlefshme 9 vota

Divjakë

Sali Berisha 354 vota

Ibsen Elezi 34 vota

820 votues në total

Durrës

508 votues

Sali Berisha 493 vota

Ibsen Elezi 10 vota

Të pavlefshme 5 vota

Kukës

Sali Berisha 714 vota

Ibsen Elezi 164 vota

Të pavlefshme 4 vota

Gjirokastër

Sali Berisha 1756 vota

Ibsen Elezi 126 vota

Të pavlefshme 16 vota

Në total 1900 anëtarë në total

Klos

Sali Berisha 429 vota

Ibsen Elezi 9 vota

Të pa vlefshme 7 vota

Kanë votuar 445 anëtarë

Burrel

Sali Berisha 490 vota

Ibsen Elezi  31 vota 

Të pa vlefshme 5 vota

Kanë votuar 526 anëtarë

Dibër

Sali Berisha 664 vota

Ibsen Elezi 84 vota

Të pa vlefshme 6 vota

Nga 1150 anëtarë kanë votuar 754 votues

Fushë Krujë

470 votues

Sali Berisha 447 vota

Ibsen Elezi 11 vota

12 vota të pavlefshme

Krujë

538 vota në total

Sali Berisha 523 vota

Ibsen Elezi 14 vota

1 e pavlefshme

Mirditë

Sali Berisha 454 vota

Ibsen Elezi 18 vota

Të pa vlefshme 6

478 votues në total

Kurbin

Sali Berisha 1057 vota

Ibsen Elezi 128 vota

3 të pavlefshme

Sarandë

468 votues

Sali Berisha 354 vota

Ibsen Elezi 121 vota

Të pavlefshme 11 vota

Delvinë

221 votues në total

Sali Berisha 207 vota

Ibsen Elezi 14 vota

Të pavlefshme 0 vota

Korçë

Sali Berisha 621 vota

Ibsen Elezi 36 vota

Të pavlefshme 8 vota

Më të lexuarat