BREAKING NEWS

"I the trushpëlarë gjysmës së popullit të Kosovës", përplaset keq analisti i njohur me Kreshnik Spahiun

"I the trushpëlarë gjysmës së popullit të
x
BREAKING NEWS

"Ore e ka seriozisht?" Ndizet keq debati mes të ftuarëve në emision live: Pusho mos bëj zhurmuesin

"Ore e ka seriozisht?" Ndizet keq debati mes të ftuarëve
x
BREAKING NEWS

Ashpërsohen tensionet, serbët provokojnë trupat e KFOR-it dhe shpërthejnë bombë molotov në kufi

Ashpërsohen tensionet, serbët provokojnë trupat e KFOR-it dhe
x
BREAKING NEWS

"Personat që qëllojnë janë..."/ Eksperti i sigurisë del me deklaratën e fortë: Objektivi kryesor i Serbisë është zhbërja e Kosovës

"Personat që qëllojnë janë..."/ Eksperti i
x
BREAKING NEWS

"Kurti luan me 5 porta", Kreshnik Spahiu reagon me tone të ashpra ndaj kryeministrit të Kosovës, ja skema që po përdor në situatën e tensionuar në Veri

"Kurti luan me 5 porta", Kreshnik Spahiu reagon me tone të ashpra
x
BREAKING NEWS

Ra aksidentalisht nga pallati ku punonte, identifikohet 62- vjeçari që humbi jetën në Sarandë (foto)

Ra aksidentalisht nga pallati ku punonte, identifikohet 62- vjeçari
x
BREAKING NEWS

Eksperti i çështjeve të sigurisë zbulon arsyen kryesore: Ja pse u detyrua SHBA të marrë masa të forta ndaj Kosovës

Eksperti  i çështjeve të sigurisë zbulon arsyen kryesore:
x
BREAKING NEWS

Çfarë ndodhi? Drejtori i Ujësjellës Kanalizimeve shoqërohet në polici (emri)

Çfarë ndodhi? Drejtori i Ujësjellës Kanalizimeve
x

Politike

Zgjedhjet e 14 Majit/ "Plasi sytë SPAK dhe KQZ", ‘shpërthen’ ashpër Vasili, publikon videon nga procesi i numërimit: Burgu është më e pakta për këta

Zgjedhjet e 14 Majit/ "Plasi sytë SPAK dhe KQZ",

Nënkryetari i Partisë së Lirisë Petrit Vasili ka reaguar sërish lidhur me problematikat që sipas tij kanë ndodhur në zgjedhjet vendore të 14 majit.

Vasili ka publikuar një video nga procesi i numërimit të votave në KZAZ në Kuçovë, teksa thotë se bandat e Rilindjes kanë qenë të pranishme në qendrat e numërimit.

Plasi sytë SPAK dhe KQZ, ja kasaphana zgjedhore në Kuçovë!!
KZAZ Kuçovë krim shtetëror dhe elektoral i vërtetë!
Banditët e Rilindjes në tavolinat e numërimit në KZAZ bashkë me anëtarët për Këshill, numëruesit, Drejtorët e Bashkisë me konflikt të hapur interesi.
Një bordello e vërtetë vjedhjeje votash, që s'ka as më të voglën lidhje me administrimin zgjedhor!
Krim i pastër zgjedhor në bashkëpunim!
Burgu është më e pakta për këta dhe atje do shkojnë pa asnjë diskutim!