BREAKING NEWS

Ja kush është deputeti që nxori zbuluar planin e Berishës për të penguar Lulzim Bashën që të marrë drejtimin e selisë blu, zbardhen prapaskenat nga mbledhja e Kryesisë së PD

Ja kush është deputeti që nxori zbuluar planin e Berishës
x
BREAKING NEWS

Nuk ka ndodhur kurrë më parë, euro dhe paundi thyejnë rekord historik, sot kapin fundin

Nuk ka ndodhur kurrë më parë, euro dhe paundi thyejnë rekord
x
BREAKING NEWS

Vrasja e Pjerin Xhuvanit, ja çfarë ndodhi sot me gjyqin ndaj Arbër Paplekajt

Vrasja e Pjerin Xhuvanit, ja çfarë ndodhi sot me gjyqin ndaj
x
BREAKING NEWS

“I mori për Visin”, zbardhen detaje të reja nga vjedhja e targave që fundosën ushtarin e Martinaj

“I mori për Visin”, zbardhen detaje të reja nga vjedhja e
x
BREAKING NEWS

Draft-propozimi i Shqipërisë për Asociacion, vjen reagimi i menjëhershëm nga BE

Draft-propozimi i Shqipërisë për Asociacion, vjen reagimi i
x
BREAKING NEWS

“Diplomacia është kthyer në vend qokash”/ Deputeti i PD-së ja ‘plas’ në sy kandidates për ambasadore në Izrael: Nuk ju shoh për këtë post, Cv-ja juaj...

“Diplomacia është kthyer në vend qokash”/ Deputeti i
x
BREAKING NEWS

Ndihmoi në atentatin në lokalin e Fatjon Muratit, Gjykata jep vendimin për ushtarin e Vis Martinajt

Ndihmoi në atentatin në lokalin e Fatjon Muratit, Gjykata jep vendimin
x
BREAKING NEWS

Dalin në dritë detaje të reja nga grabitja e banesës së gjyqtares, zbardhet denoncimi i bashkëshortit të saj: Ishim në punë kur...

Dalin në dritë detaje të reja nga grabitja e banesës së
x

Politike

Zgjedhjet e 14 majit/ PS prezanton listën për Këshillin Bashkiak të Tiranës (EMRAT)

Zgjedhjet e 14 majit/  PS prezanton listën për Këshillin Bashkiak

Zbardhet lista e këshilltarëve bashkiakë në Tiranë.

EMRAT


Romina Kuko

Aldrin Dalipi

Megi Fino

Eridian Salianji

Etleva Bajrami

Endri Fuga

Ledian Tota

Plarent Ndreca

Sonila Qato

Luan Brengasi

Arta Dollani

Genci Hyska

Joleza Koka

Jilian Hodaj

Reme Xholi

Redi Jupi

Blerina Doracaj

Gazment Paja

Silda Çepe

Endrit Hoxha

Adelina Greca

Hantin Bonati

Vjollca Braho

Glindexht Madhi

Katerina Marku

Aldo Merkoçi

Albina Nanaj

Enio Civici

Bruxhilda Kito

Besart Kadia

Maura Linadi

Agim Kraja

Grejs Bixhi

Halit Valteri

Kamela Banushi

Rezart Isufi

Xheni Hatillari

 

Më të lexuarat