BREAKING NEWS

Lajm fantastik nga spitalet COVID: Sot më shumë të shëruar se të prekur me koronavirus, ja 3 qytetet me numrin më të madh të infektimeve

Lajm fantastik nga spitalet COVID: Sot më shumë të shëruar
x

Politike

Zgjedhjet e 25 prillit/ Basha takohet me drejtuesit e Shoqatës së Energjisë dhe u jep premtimin e madh

Zgjedhjet e 25 prillit/ Basha takohet me drejtuesit e Shoqatës së

Kreu i Partisë Demokratike është takuar sot drejtuesit e Shoqatës së Energjisë së Rinovueshme. Gjatë bashkëbisedimit Basha u shpreh se do të jetë aleati i tyre.

“Për ta thjeshtuar diskutimin deri më sot kemi një situate ku kemi mbijetuar krijuar, punesuar dhe paguar dhe nga xhepat tuaj me një qeveri armiqësore ndaj biznesit, në themet të tonë për energjine ne dot ju shohim si aleatë që së bashku ta zhvillojmë këtë sektor për ta bërë Shqipërinë më të pastër dhe energjinë me pak të kushtueshme. Do na bashkojë misioni, me qeverinë time do më keni aleat me një kërkesë të vetme ndaj jush të jemi aleatët e mi, dhe të qeverisë së ardhshme.”, u shpreh Basha.

Më të lexuarat