BREAKING NEWS

"Jap dorëheqjen nëse merr 71 mandate”/ Rama komenton deklaratën e bujshme të Ilir Metës, zbërthen skenarin e presidentit me Sali Berishën: O pushtetin o kokën e Lulit!

"Jap dorëheqjen nëse merr 71 mandate”/ Rama komenton
x

Politike

Zgjedhjet e 25 prillit/ Ish-ministrat Xhafaj, Bushati dhe Lleshaj pjesë e listës së kandidatëve për deputetë të PS-së? Rama zbulon detaje: Po pres...

Zgjedhjet e 25 prillit/ Ish-ministrat Xhafaj, Bushati dhe Lleshaj pjesë e

Një ndër pyetjet e shpeshta është a  do të jenë pjesë e listës së kandidatëve të PS emra si Ditmir Bushati Sandër Lleshaj, Fatmir Xhafaj? Lidhur me këtë kryeministri Edi Rama zgjodhi që të mos japë shumë detaje.

"Nuk është askush i ndryshëm nga tjetri, të gjithë janë në trupën ku do të bëhet seleksioni, drejtuesit e qarqeve kanë përgjegjësinë për të propozuar  skuadrën e qarkut, pastaj do të vendosë Kryesia,. Pres propozimet e tyre të cilët duhet të bëjnë me përgjegjësi të madhe skuadrat dhe pastaj në Kryesi do të bëhet miratimi", tha Rama.

Më të lexuarat