BREAKING NEWS

Berisha e Meta në unison kundër bashkëqeverisjes PS-PD, mesazhe e paralajmërime Bashës të refuzojë ofertën e Ramës

Berisha e Meta në unison kundër bashkëqeverisjes PS-PD, mesazhe e
x

Aktualitet

Zgjedhjet e 25 prillit / Mjeshtri i madh Fadil Kraja deklaron hapur votën e tij

Zgjedhjet e 25 prillit / Mjeshtri i madh Fadil Kraja deklaron hapur votën e

Dramaturgu i njohur shkodran, mjeshtri i madh Fadil Kraja ka deklaruar hapur votën e tij, ku ka dalë në mbështetje të Lëvizjes për Ndryshim të drejtuar nga Jozefina Topalli.

Sipas tij, Topalli  është dhe mbetët një intelektuale e spiktur, por edhe një përfaqësuese dinjitoze e Shkodres, kjo për shumë arsye, por mbi të gjitha se vjen nga  dy familje me taban intelektual dhe kontribues për çështjen kombëtare.