BREAKING NEWS

Surpriza ‘të pakëndshme’ 24 orët e fundit, Ministria e Shëndetësisë jep detajet sa raste të reja janë shënuar me COVID

Surpriza ‘të pakëndshme’ 24 orët e fundit, Ministria
x

Politike

Zgjedhjet e 25 Prillit, Nard Ndoka zbulon prapaskenat e garës me LSI: Jemi te detyruar që të dalim...

Zgjedhjet e 25 Prillit, Nard Ndoka zbulon prapaskenat e garës me LSI: Jemi

I ftuar emisionin 'Arena' kreu i partisë Demokristiane, Nard Ndoka u shpreh se kryeministri e shikon veten si humbës i madh dhe se LSI do dalë më vete.

'Kodi Zgjedhor është votuar në mënyrë të njëanshme. Kemi një kryeministër që e shikon veten si humbës i madh. Jemi te detyruar që të dalim me një ose dy lista.

Çdo parti do të ketë kontributin e vetë. LSI do dalë më vete, mund të ketë parti të tjera politike pasi është një grupim që anon nga e majta.'-tha Ndoka.