BREAKING NEWS

Berisha e Meta në unison kundër bashkëqeverisjes PS-PD, mesazhe e paralajmërime Bashës të refuzojë ofertën e Ramës

Berisha e Meta në unison kundër bashkëqeverisjes PS-PD, mesazhe e
x

Politike

Zgjedhjet e 25 prillit / Spartak Ngjela merr vendimin e papritur

Zgjedhjet e 25 prillit / Spartak Ngjela merr vendimin e papritur

Deputeti Selami Jenishehri pjesë e koalicionit me Kujtim Gjuzin pasi u regjistrua në KQZ tashmë ka hedhur hapin e radhës duke kërkuar kandidatë për të mbushur listat.

Drejtuesit e koalicionit, Gjuzi, Jenishehri dhe të tjerët kanë postuar në Facebook disa foto nga një takim me avokat Spartak Ngjelën.

Kujtim Gjuzi shkruan se “Zgjerohet koalicioni i vertete opozitar. Sot filloi bashkebisedimi me Av. Spartak Ngjelën, kryetar i Partise LIGJ dhe DREJTESI”.

Zgjedhjet e 25 prillit / Spartak Ngjela merr vendimin e papritur

Më të lexuarat