BREAKING NEWS

Spartak Braho 'kap mat' Metën: Kjo që po bën presidenti s’ka ndodhur në asnjë vend të botës!

Spartak Braho 'kap mat' Metën: Kjo që po bën presidenti
x

Politike

Zgjedhjet e 25 Prillit/ Taulant Balla zbulon risinë që do ketë PS-ja në listat e saj

Zgjedhjet e 25 Prillit/ Taulant Balla zbulon risinë që do ketë

I ftuar në 'PolitikOn' , kreu i grupit parlament të PS-së, Taulant Balla u shpreh se do të shihet në 8 mars se lista e PS-së është e hapur.

'Unë do të them një gjë për të hedhur poshtë këtë baltovinën se listat nuk janë të hapura. Është thënë se listat nuk janë të hapura, por do të shihni në 8 mars listat e PS-së që janë të hapura. Listat janë një mundësi për t’u dhënë mundësi vajzave dhe grave të Shqipërisë të kenë akses në partitë politike.

Se sa të kesh një grup me burra që rrinë gjithë ditën kafeve, do të doja të kisha më shumë një vajzë si ju. PS-ja do të ketë një risi në listat e veta, duroni deri në 8 mars. Aty do të kuptoni ndryshimet e listave pazare. Listat tona janë të formësuara përmes disa proceseve.'-tha 
Balla.

Më të lexuarat