BREAKING NEWS

Fatos Klosi dhe Petro Koçi: DASH goditje nën brez armiqve të reformës në drejtësi, Meta-Berisha dyshja më e shqetësuar

Fatos Klosi dhe Petro Koçi: DASH goditje nën brez armiqve të
x

Politike

Zgjedhjet e 25 prillit/ Vjen në Shqipëri delegacioni i ODIHR, ja lëvizjet që do bëjë

Zgjedhjet e 25 prillit/ Vjen në Shqipëri delegacioni i ODIHR, ja

Mësohet se delegacioni i ODHIR do të vijë në Shqipëri më datat 24 deri në 29 janar. Ndërkohë bëhet me dije se përgjatë këtyre 5 ditëve qëndrim në Tiranë, përfaqësuesit e ODHIR do të zhvillojnë takime me krerët e partive në Shqipëri. Kjo vizitë bëhet në kuadër të vlerësimit të masave për zgjedhjet.

Më të lexuarat