BREAKING NEWS

Publikohet bilanci i COVID, Ministria e Shëndetësisë zbulon sa raste të reja janë shënuar në 24 orët e fundit

Publikohet bilanci i COVID, Ministria e Shëndetësisë zbulon sa
x

Politike

Zgjedhjet e 25 prillit, zbulohet lëvizja e rëndësishme që pritet të bëjë sot kryeministri Rama

Zgjedhjet e 25 prillit, zbulohet lëvizja e rëndësishme që

Kryeministri Edi Rama do të mbledhë drejtuesit e qarqeve.

Mbledhja do të mbahet në orën 08:30 dhe do të zhvillohet në selinë e Partisë Socialiste.

Në fokus të saj, është fushata elektorale dhe detyrat për secilin drejtues qarku në arritjen e objektivit final që PS ka në këto zgjedhjes, sigurimi i një mandati të tretë qeveritar.