BREAKING NEWS

Mediat serbe jehonë vrasjes së tmerrshme në Kosovë: Policia e rrethoi, por autori zgjodhi të vriste veten

Mediat serbe jehonë vrasjes së tmerrshme në Kosovë: Policia
x
BREAKING NEWS

Deputetja demokrate habit me deklaratën: Partia Demokratike ka përgjegjësi për largimin e të rinjve

Deputetja demokrate habit me deklaratën: Partia Demokratike ka
x
BREAKING NEWS

Samiti i BE-së për Ballkanin Perëndimorë në Tiranë, i pranishëm edhe kancelari gjerman, ja kush do ta shoqërojë

Samiti i BE-së për Ballkanin Perëndimorë në
x
BREAKING NEWS

Zgjedhja e kreut të SPAK, avokati bën deklaratën e fortë: Kanë devijuar nga objektivi, nuk po merren me zyrtarët e lartë

Zgjedhja e kreut të SPAK, avokati bën deklaratën e fortë:
x
BREAKING NEWS

Përplasja Braçe-Balla për buxhetin, deputeti i PS-së zbardh prapaskenat

Përplasja Braçe-Balla për buxhetin, deputeti i PS-së
x
BREAKING NEWS

COVID-19 në Shqipëri/ Ministria e Shëndetësisë del me njoftimin e rëndësishëm, ja çfarë po ndodh

COVID-19 në Shqipëri/ Ministria e Shëndetësisë del me
x
BREAKING NEWS

“Rama kërkon të vrasë fjalën e lirë”/ Çfarë po paralajmëron Berisha: Brenda 6 muajve tre media...

“Rama kërkon të vrasë fjalën e lirë”/
x
BREAKING NEWS

Çfarë i kërkoi gruaja shtatzënë? Zbulohet LETRA e Sokol Halilit pak momente pas aktit të tmerrshëm (FOTO)

Çfarë i kërkoi gruaja shtatzënë? Zbulohet LETRA e
x

Politike

Zgjedhjet për kryetar dege në Patos, zbardhen kandidatët që do të marrin pjesë (Emrat)

Zgjedhjet për kryetar dege në Patos, zbardhen kandidatët që

Të djelën do të mbahen zgjedhjet për kryetar të Degës së Partisë Demokratike në Patos. Mësohet se zgjedhjet do të nisin nga ora 09;00 deri në 17:00. Kandidatët në këto zgjedhje janë Ardian Rama dhe Shezaim Ymeraj.

Njoftimi i PD Dega Patos

Ditën e diel dt. 17 prill mbahen zgjedhjet për kryetar të Degës PD Patos. Votimi do të zhvillohet nga ora 09:00 deri në orën 17:00 në ambientin e grupit rithemelimit përball ish bashkisë. Kandidatët që do të garojnë për kreun e PD-në në Patos janë:

1-Ardian Rama

2-Shezaim Ymeraj.

Janë të mirëpritur gjithë anëtarët e PD për të marr pjesë në këtë votim. Vetëm të bashkuar dhe me Berishën në krye mund ta ndryshojmë këtë qeverisje.

Më të lexuarat