BREAKING NEWS

Si asnjëherë më parë, publikohen shifrat e fundit të Covid-19

Si asnjëherë më parë, publikohen shifrat e fundit të
x
BREAKING NEWS

Vjen lajmi i mirë! Mund të shkoni vetëm me pasaportë, një tjetër shtet evropian heq të gjitha kufizimet me Shqipërinë duke filluar nga nesër

Vjen lajmi i mirë! Mund të shkoni vetëm me pasaportë,
x
BREAKING NEWS

KQZ jep lajmin e keq për Lulzim Bashën dhe Monika Kryemadhin

KQZ jep lajmin e keq për Lulzim Bashën dhe Monika Kryemadhin
x
BREAKING NEWS

Zgjedhjet/ Gjykata Kushtetuese i jep goditjen e fortë Qeverisë

Zgjedhjet/ Gjykata Kushtetuese i jep goditjen e fortë Qeverisë
x
BREAKING NEWS

“Boll më me shtirje”/ Ambasadorja Yuri Kim flet me tone të ashpra dhe jep ultimatumin e prerë: Çoni përpara Reformën në Drejtësi! Nëse s’tregoni guxim...

“Boll më me shtirje”/ Ambasadorja Yuri Kim flet me tone të
x
BREAKING NEWS

Debat për temat e nxehta që po zhvillohen me dyer të mbyllura/ Pritet vendimi për zgjedhjet lokale të 2019, përfaqësuesja e qeverisë kërkon pezullimin e çështjes. Cili është verdikti i Gjykatës Kushtetuese?

Debat për temat e nxehta që po zhvillohen me dyer të mbyllura/
x
BREAKING NEWS

Çfarë pritet të shqyrtohet/ Mblidhet me urgjencë Gjykata Kushtetuese, a do të rrëzohen zgjedhjet lokale të 30 qershorit 2019 dhe a do të ketë zgjedhje të parakohshme?

Çfarë pritet të shqyrtohet/ Mblidhet me urgjencë Gjykata
x
BREAKING NEWS

Kur do arrestohen 'peshqit e mëdhenj'? SHBA paralajmëron ndryshimin e MADH në Shqipëri

Kur do arrestohen 'peshqit e mëdhenj'? SHBA paralajmëron
x

Politike

Zgjedhjet për kryetarin e ri më 13 qershor, ish-anëtari i Këshillit Kombëtar paralajmëron "tërmet" brenda Partisë Demokratike

Zgjedhjet për kryetarin e ri më 13 qershor, ish-anëtari i

Partia Demokratike do të zhvillojë zgjedhje për kreun e ri të partisë më 13 qershor. 

Ish-anëtari i Këshillit Kombëtar të PD-së, Edvin Kulluri, e cilëson një ecje drejt varrosjes përfundimtare të Partisë Demokratike propozimin që zgjedhjet të bëhen në një periudhë kaq të shkurtër në këtë force politike pas humbjes së zgjedhjeve të 25 prillit.

"Nëse vazhdohet kjo mënyrë funksionimi, me këto palë zgjedhje, atëherë Partia Demokratike po varros veten e vet.  Prapë këtë do dëgjojmë ne edhe 8 vite. Një njeri që nuk fiton ikën", tha Kulluri për Report Tv.

Më të lexuarat