BREAKING NEWS

Kërkuan lirimin nga qelia, gjykata e Lartë merr vendimin për Lefter Kokën dhe tre zyrtarëve të tjerë të arrestuar për aferën e inceneratorëve

Kërkuan lirimin nga qelia, gjykata e Lartë merr vendimin për
x
BREAKING NEWS

“Nuk kemi më kriminelë që shtrijnë dorën me kallashnikov dhe vrasin gjysmën e lokalit”/ Eksperti i kriminalistikës bën paralajmërimin e fortë: Është rritur profesionalizmi, nga 2012 e deri tani...

“Nuk kemi më kriminelë që shtrijnë dorën me
x
BREAKING NEWS

“Bëhet për të tërhequr vëmendjen e Policisë së Shtetit”/ Ish-drejtuesi i policisë zbulon se kush i nxjerr fotot e të shumëkërkuarit Ervis Martinaj

“Bëhet për të tërhequr vëmendjen e Policisë
x
BREAKING NEWS

“Fillimisht i japin makinën për...” Ish-drejtuesi i Lartë i Policisë së Shtetit zbulon si rekrutohen vrasësit me pagesë

“Fillimisht i japin makinën për...” Ish-drejtuesi i
x
BREAKING NEWS

Gazetarja trondit me deklaratën: Sistemet e Policisë i ka ndërtuar një firmë ruse, ja dëmi që kanë shkaktuar hakerat në sistem

Gazetarja trondit me deklaratën: Sistemet e Policisë i ka
x
BREAKING NEWS

Dëshmia e dy vëllezërve Beqiraj/ Klodiana Lala plas deklaratën e fortë: Ngjarje kriminale të rastësishme i kanë ‘zbardhur fytyrën policisë’

Dëshmia e dy vëllezërve Beqiraj/ Klodiana Lala plas
x
BREAKING NEWS

“Në Shqipëri i ka mbetur vetëm...”, Klodiana Lala flet me emra: Kush është personazhi i njohur i botës së krimit që mori gjobën 500 mijë euroshe

“Në Shqipëri i ka mbetur vetëm...”, Klodiana Lala
x
BREAKING NEWS

“Vrasësit me pagesë një problem i rrezikshëm”, Artan Hoxha zbulon ‘financuesin’ kryesor të këtyre krimeve të rënda

“Vrasësit me pagesë një problem i rrezikshëm”,
x

Politike

“Zgjohu shiko, u bo m*t”/ Me një fjalor rruge, Sali Berisha publikon himnin e protestës së 7 korrikut. Kush janë artistët e njohur që e këndojnë (VIDEO)

“Zgjohu shiko, u bo m*t”/ Me një fjalor rruge, Sali Berisha

Ish-kryeministri Sali Berisha ka ndarë paraditen e kësaj të mërkure himnin zyrtar të protestës së 7 korrikut, e cila do të mbahet në Tiranë në orën 19.00. Pritet që tubimit të parë të opozitës me në krye Berishën t’i bashkohen qytetarë nga gjithë vendi.

“Tre fjalë: U bo m*t”, kështu hapet kënga e kënduar nga artistët Renis Gjoka dhe Big Basta. Teksti është i shoqëruar gjithë kohën me pamje nga ngjarje kriminale që kanë ndodhur në vend, takime të kryeministrit Edi Rama me presidentin serb Vuçiç, etj.

Më të lexuarat