BREAKING NEWS

Abazoviç lëshon deklaratën e fortë: U bëj thirrje atyre që synonin të ma ‘hiqnin kokën’, të përshpejtojnë

Abazoviç lëshon deklaratën e fortë: U bëj thirrje
x
BREAKING NEWS

“Dëshmia më e qartë se Policia e Shtetit ishte vënë në dispozicion të bandës së drogës”, Alibeaj reagon ndaj arrestimit të ish-shefit të policisë: Trafiku bëhej me bekimin e kryeministrit dhe ekzekutohej nga Saimir Tahiri

“Dëshmia më e qartë se Policia e Shtetit ishte
x
BREAKING NEWS

Policia e kërkonte që prej 2017/ Zbardhen detaje të reja nga arrestimi, ja ku ishte fshehur fshehur për 5 vite ish-shefi i policisë që u arratis nga Muriqani

Policia e kërkonte që prej 2017/ Zbardhen detaje të reja nga
x
BREAKING NEWS

Emri/ I përfshirë në trafikun e drogës së Habilajve, arrestohet në Berat ish-shefi i Policisë së Dhërmiut

Emri/ I përfshirë në trafikun e drogës së Habilajve,
x
BREAKING NEWS

“Personazhe të njohur, të majtë e të djathtë do të jenë subjekt i drejtësisë”, paralajmërimi i fortë i Vangjelit: ‘Moti politik’ do të bëhet shumë më i nxehtë në shtator

“Personazhe të njohur, të majtë e të djathtë do
x
BREAKING NEWS

“Ngjarje që ka vënë në dilemë dhe vështirësi të madhe policinë”, Klodiana Lala zbardh detaje të reja nga humbja e kontakteve me Martinajn: Ja cilat janë tre zonat që po hetohen

“Ngjarje që ka vënë në dilemë dhe
x
BREAKING NEWS

“Shkatërrimi i ndërtesave gjatë tërmetit, erdhi si pasojë e korrupsionit”, Meta plas deklaratën e fortë dhe akuzon qeverinë: Durrësi nën presionin e mafies

“Shkatërrimi i ndërtesave gjatë tërmetit, erdhi si
x
BREAKING NEWS

Mister fati i Ervis Martinajt, Klodiana Lala zbulon mesazhin e tij të fundit

Mister fati i Ervis Martinajt, Klodiana Lala zbulon mesazhin e tij të
x

Politike

Zhvillime tronditëse! Alfred Cako bën parashikimin e bujshëm, tregon lëvizjen që do bëjë së shpejti Rusia: Shqiptarët do të...

Zhvillime tronditëse! Alfred Cako bën parashikimin e bujshëm,

Teoricieni Alfred Cako ngritur pretendimin se tensionet Serbi-Kosovë janë planifikuar nga ‘Iluminati me policin e mirë (Perëndimin) dhe policin e keq ((Rusinë)’. Cako paralajmëron se së shpejti Rusia do shkëputet tërësisht nga Europa dhe se shqiptarët do shkojnë drejt perëndimit.

Postimi i Alfred Cakos

Konflikti i stisur Serbi-Kosove i organizuar nga Iluminati me policin e mire (Perendimin) dhe policin e keq ((Rusine). Se shpejti, Rusia ne BRICS dhe jashte Europes, shqiptaret ne perendim. Por te dy palet sundohen nga Mafia Khazare.

Zhvillime tronditëse! Alfred Cako bën parashikimin e bujshëm,

Më të lexuarat