BREAKING NEWS

MSH informon mbi situatën epidemiologjike në vend: Ulet numri i viktimave, mbi 400 raste të reja

MSH informon mbi situatën epidemiologjike në vend: Ulet numri i
x
BREAKING NEWS

Monika Kryemadhi merr goditjen/ Prangoset ish- kandidati për deputet i LSI në zgjedhjet e 25 prillit në Tiranë. Emri

Monika Kryemadhi merr goditjen/ Prangoset ish- kandidati për deputet i LSI
x
BREAKING NEWS

Pushimet u kthyen në tragjedi/ Zbardhen detaje të reja nga vdekja e 4 turistëve rusë në Qerret, kamerat zbulojnë gjithçka, ja lëvizjet në hotelin luksoz. Ambasada ruse merr vendimin e menjëhershëm

Pushimet u kthyen në tragjedi/ Zbardhen detaje të reja nga vdekja e 4
x
BREAKING NEWS

“Kjo është bomba”, Frrok Çupi nxjerr prapaskenat që implikojnë politikanët e njohur dhe del me paralajmërimin e fortë: Ja si po i detyron Berisha që t’i rrinë rrotull!

“Kjo është bomba”, Frrok Çupi nxjerr prapaskenat
x
BREAKING NEWS

Trafikim të miturish dhe prostitucion/ Policia e Tiranës sekuestron pasurinë marramendëse të dy vëllezërve me rrezikshmëri të lartë në Tiranë. Zbardhen akuzat e rënda

Trafikim të miturish dhe prostitucion/ Policia e Tiranës sekuestron
x
BREAKING NEWS

Zbardhen të tjera detaje të reja për ngjarjen tronditëse/ Çfarë ka ndodhur në dhomën e saunës ku po qëndronin 4 turistët që u gjetën të vdekur në Qerret, shoqërohen në polici e gjithë stafi

Zbardhen të tjera detaje të reja për ngjarjen tronditëse/
x
BREAKING NEWS

SHBA e vendosur për Berishën, nuk pranon negociata dhe paralajmëron sekuestrim të pasurive sipas vendimit të Biden

SHBA e vendosur për Berishën, nuk pranon negociata dhe
x
BREAKING NEWS

E rëndë/ Apartamenti përfshihet nga flakët në Astir, nënë e bir hidhen nga kati i tretë për t’u shpëtuar flakëve! Vdes e ëma. Zbardhen dyshimet e rënda

E rëndë/ Apartamenti përfshihet nga flakët në Astir,
x

Politike

Zhvillimet në PD, Nishani: Iu bashkova “Foltores” së Berishës vetëm për këto arsye

Zhvillimet në PD, Nishani: Iu bashkova “Foltores” së

Ish-presidenti Bujar Nishani ka folur mbi zhvillimet brenda selisë blu.

Nishani thekson se është bashkuar me “Foltoren” e Berishës, sepse beson në seriozitetin e kauzës së tij.

“I jam bashkuar Foltores së Berishës, për të pasur një PD të bashkuar, ndryshe, të reformuar, të modernizuar. Jam bashkuar me Foltoren e Berishës, për seriozitetin e kauzave të tij. Duhet të mblidhet Kuvendi Kombëtar. Jam bashkuar me ata demokratë që duan demokraci në PD

Duhet që rivendosen strukturat e Partisë Demokratike. Lulzim Basha është humbës serial i PD-së. Basha ka mbështetje më të ulët sesa subjekti politik, pra Partia Demokratike. PD ka nevojë për shumë ide, por nuk ka nevojë për çarje, por për bashkim. Berisha është individi që duhet ta nisë këtë proces. PD ka dy rrugë sot ose do të vazhdojë që të jetojë në këtë kënetë ose do që të ketë proces bashkimi e demokratizimi”, u shpreh Nishani.

Më të lexuarat