BREAKING NEWS

Trump mbyll përgjithmonë marrëdhëniet me OBSH, mbështeti Kinën dhe u angazhua kundër presidentit amerikan

Trump mbyll përgjithmonë marrëdhëniet me OBSH,
x

Politike

“Zoti u ktheftë ndonjë pikë nga vaji i kandilit të arsyes që u ka shterur krejt”, LSI i përgjigjet menjëherë Ramës: Edhe gjynahqar, edhe shenjtor me çizmen mbi kuran

“Zoti u ktheftë ndonjë pikë nga vaji i kandilit të

Pasi kryeministri Rama i është përgjigjur ashpër opozitës, e cila e akuzoi pasi vendosi që në këtë ditë vendi të ishte në karantinë ka ardhur edhe reagimi i ish-deputetit të LSI-së, Petrit Vasili.

Ai shprehet se besimtarët myslimanë duhet të falen nesër në shesh siç ju ka hije.

“Edhe frikacak edhe trim me leter higjenike ne dore.

Edhe gjynahqar edhe shenjtor me cizmen mbi kuran.

Edhe injorant edhe lexues vetem i kopertinave.

Sallat ruse pa majoneze mbeti ky kryeminister!

Nuk them do fale zot se s'di ç'ben, se nuk ka zot qe e merr persiper kete mbeturine te pariciklueshme.

Besimtare myslymane faluni neser me shesh sic ju ka hije qoftelargu jua mori te keqen!!”, shkruan Petrit Vasili.