BREAKING NEWS

Pas zhurmës së madhe mediatike aktori kërkon të dalë nga shtëpia/ Bora Zemani reagon për herë të parë për Donaldin dhe bën deklaratën që askush nuk e priste: Ju lutem qetësohuni!

Pas zhurmës së madhe mediatike aktori kërkon të dalë
x
BREAKING NEWS

Ministria e Shëndetësisë informon mbi situatën epidemiologjike në vend: Një viktimë në 24 orët e fundit, ja sa infektime janë regjistruar

Ministria e Shëndetësisë informon mbi situatën
x
BREAKING NEWS

“Avioni privat i Ramës”, Basha publikon foton dhe zbardh çmimin marramendës që kushton: 15 mijë dollarë vetëm në një orë për të udhëtuar. Lëviz me flatra...

“Avioni privat i Ramës”, Basha publikon foton dhe zbardh
x
BREAKING NEWS

I futet me grushta policëve të “Shqiponjave” pa pasur mëshirë/ Arrestohet djali i humoristit të njohur shqiptar. Zbardhet ngjarja

I futet me grushta policëve të “Shqiponjave” pa pasur
x
BREAKING NEWS

Zgjidhen anëtarët e rinj të KED për vitin 2022, reagon ambasadorja Yuri Kim dhe jep mesazhin e fortë

Zgjidhen anëtarët e rinj të KED për vitin 2022, reagon
x
BREAKING NEWS

Pritet ciklon? Po vjen nga veriu! Harta, të gjithë qytetet që do të përballen me reshje masive dhe rrufe gjatë fundjavës. Ja kur pritet më e keqja

Pritet ciklon? Po vjen nga veriu! Harta, të gjithë qytetet që do
x
BREAKING NEWS

Lajm i trishtë! Luftoi një muaj me virusin e rrezikshëm, ndërron jetë drejtori i këtij gjimnazi në Shqipëri (EMRI)

Lajm i trishtë! Luftoi një muaj me virusin e rrezikshëm,
x
BREAKING NEWS

Sali Berisha përgatitet për trazira, mobilizon të vetët për të nisur protestat pas 11 dhjetorit, tubime para Kryeministrisë dhe selisë së PD

Sali Berisha përgatitet për trazira, mobilizon të vetët
x

Politike

Zullumi është trashur shumë”, Edith Harxhi: Ja drejt kujt po shkon PD-ja

Zullumi është trashur shumë”, Edith Harxhi: Ja drejt kujt

Edith Harxhi tha se në PD do të ketë një elitë të re politike që do të jetë tërheqëse për elektoratin.

Sipas saj, zoti Berisha edhe po të hyjë në krye të PD-së nuk do jetë vetëm, do jetë me bashkëpunëtorë.

“Zullumi është trashur kaq shumë sa nuk ka ku të shkojë më tepër. Nuk mendoj që pavarësisht fitores, Rama është në ditët e tij më të mira.

Do ishte në ditët më të mira nëse do kishte një opozitë të forte! Unë mendoj që nuk do jetë detyra e zotit Berisha të propagandojë tezat e reja, por elita e re në PD do jetë tërheqëse për elektoratin.

Ne po shkojmë drejt një krijimi, do ketë një elitë të re politike në parti e cila do jetë në krye të opozitës së re”, tha ajo.