Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Zv.ministri i Mbrojtjes tallet me Bashën: U bë si Robin Hudi, mjerë PD

Postuar: 26/09/2018 - 13:58

Zëvendësministri i Mbrojtjes, Petro Koçi ironizon nismën e Bashës për bizneset.

Sipas tij, për të ardhur në pushtet Basha bën kapërcime nga parti e djathtë në një çetë komuniste që kërkon sekuestrimin e pasurisë së biznesmenëve.

“Tani që Basha u bë ‘Robin Hudi’, mjerë e djathta! Për pushtet PD bëhet dhe çetë komuniste! PD nuk kërkon pushtet nëpërmjet zgjedhjeve. Ajo kërkon të emërohet në pushtet!” tha Petro Koçi.

 

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 23/05/2019 - 09:20

Zbardhet e vërteta e dosjes 978, ku presidenti aktual Ilir Meta dyshohet se ka bërë pazare në vitin 2009 me ish-kreun e DIA, Kastriot Ismailaj.

Postuar: 23/05/2019 - 09:10

Zhvillimet e ditëve të fundit kanë detyruar presidentin Ilir Meta të humbasë qetësinë.

Postuar: 23/05/2019 - 07:49

Bashkimi Europian ka reaguar dje ashpër, pas akuzave të Presidentit Ilir Meta në adresë të reform

Postuar: 23/05/2019 - 07:48

Aleatët e Partisë Demokratike zhvilluan ditën e djeshme një takim me simpatizantët e partive që d

Postuar: 23/05/2019 - 07:46

Presidenti Ilir Meta sqaroi sot në fjalën e mbajtur në konferencën e zhvilluar nga Shoqata George

Postuar: 23/05/2019 - 07:44

Avokati Spartak Ngjela deklaroi dje se kriza e rëndë politike në vend vjen për shkak të frikës që

Postuar: 23/05/2019 - 07:41

Kryeministri Edi Rama u është përgjigjur dje akuzave të presidentit Ilir Meta.