BREAKING NEWS

Banesa në Gjirokastër u përfshi nga flakët, ndërron jetë e mitura

Banesa në Gjirokastër u përfshi nga flakët, ndërron
x
BREAKING NEWS

E veshur kuq e zi, ambasadorja e SHBA jep mesazhin e FUQISHËM nga Vlora: Asgjë nuk mund të na ndalojë

E veshur kuq e zi, ambasadorja e SHBA jep mesazhin e FUQISHËM nga Vlora:
x
BREAKING NEWS

Varianti Omicron, "simptoma të pazakonta", si ta njohim dhe kush ndërmerr rreziqe të mëdha, dëshmitë e para

Varianti Omicron, "simptoma të pazakonta", si ta njohim dhe kush
x
BREAKING NEWS

“Më në fund”, Spartak Ngjela del me mesazhin, paralajmëron momentin e shumëpritur nga shqiptarët: Është koha që kërkon shpagimin moral ndaj gjithkujt që...

“Më në fund”, Spartak Ngjela del me mesazhin,
x
BREAKING NEWS

“Isha atje edhe unë”, Kreshnik Spahiu publikon pamjet emocionuese dhe jep mesazhin e FUQISHËM

“Isha atje edhe unë”, Kreshnik Spahiu publikon pamjet
x
BREAKING NEWS

Aksidenti në Rinas/ Humb jetën pacientja që po transportohej drejt Tiranës, reagon Policia

Aksidenti në Rinas/ Humb jetën pacientja që po transportohej
x
BREAKING NEWS

“I kam parë me sy vetë disa herë”/ Ish-ambasadori i njohur plas ‘bombën’ për Presidentin: Ja si Ilir Meta vidhte lekët me thasë!

“I kam parë me sy vetë disa herë”/ Ish-ambasadori i
x
BREAKING NEWS

Aksidenti me eskortën e Berishës/ Ngjarja merr një tjetër kthesë, kamerat e sigurisë rrëzojnë truprojën dhe zbulojnë të vërtetën, hidhet dritë mbi atë çfarë ndodhi në orët e vona

Aksidenti me eskortën e Berishës/ Ngjarja merr një tjetër
x

Politike

Zv.ministrja e Mbrojtjes merr pjesë në nënshkrimin e Kuadrit të Bashkëpunimit për Zhvillim të Qëndrueshëm mes Shqipërisë e OKB

Zv.ministrja e Mbrojtjes merr pjesë në nënshkrimin e Kuadrit

Zv.ministrja e Mbrojtjes Dallëndyshe Bici mori pjesë në ceremoninë e nënshkrimit të Kuadrit të Bashkëpunimit për Zhvillim të Qëndrueshëm 2022-2006 mes qeverisë së Shqipërisë dhe Kombeve të Bashkuara. Zv.ministrja Bici shprehu kënaqësinë që kjo ceremoni që zhvillohet në kuadër të ditës së OKB-së pasoi me këtë nënshkrim të rëndësishëm.

Kjo marrëveshje mes Qeverisë Shqiptare dhe Kombeve të Bashkuara artikulon vizionin, strategjinë dhe planin e veprimit të OKB-së në Shqipëri në mbështetje të përpjekjeve të zhvillimit kombëtar gjatë periudhës pesëvjeçare 2022-2026. Ajo do të hyjë në fuqi më 1 janar 2022.

Zv.ministrja e Mbrojtjes merr pjesë në nënshkrimin e Kuadrit

Zv.ministrja e Mbrojtjes merr pjesë në nënshkrimin e Kuadrit

Zv.ministrja e Mbrojtjes merr pjesë në nënshkrimin e Kuadrit