BREAKING NEWS

Ku qëndron ngërçi për Reformën Zgjedhore? Ja 3 pikat e nxehta që po mbajnë pezull marrëveshjen PS-opozitë pavarësisht presionit të SHBA dhe BE

Ku qëndron ngërçi për Reformën Zgjedhore? Ja 3 pikat
x

Politike

“Zyrtarisht jemi futur në vit elektoral”, Maliqi publikon fotot krahë Berishës dhe tregon çfarë do të ndodhë në vjeshtë: Do të mposhtim fatkeqësinë e tretë!

“Zyrtarisht jemi futur në vit elektoral”, Maliqi publikon fotot

Deputeti opozitar Lefter Maliqi me një postim në rrjetet sociale shkruan se zyrtarisht jemi futur në vitin elektoral dhe pasi të kemi mposhtur edhe koronavirusin, në vjeshtë, sipas tij do të mposhtet edhe fatkeqësia e tretë, Rilindja.

“Zyrtarisht jemi futur ne vit elektoral. Pas tre fatkeqesive,1-Termetet,2- Korona virusi ,3 - Rilindja e babëzise dhe Oligarkeve,dite te bardha do vijne per Shqiptaret. Vjeshta me renien e gjetheve,zhdukjen e virusit do na gjej te bashkuar me vullnet e kurajo per te mposhtur fatkeqesin e 3 -te Rilindjen e krimit dhe ti hapim rrugen zhvillimit,mireqenies,sigurise,endres Europiane.Tu kthejme,besimin,shpresen qytetareve dhe demokracine vendit.”, shkruan Maliqi krahas fotove.