BREAKING NEWS

KLSH zbarkon në institucionet e dy qyteteve të rëndësishme të vendit/ Kallëzohen 7 funksionarë publikë në Prokurori. Kush janë zyrtarët e lartë dhe akuzat që rëndojnë mbi to

KLSH zbarkon në institucionet e dy qyteteve të rëndësishme
x

Politike

Milaim Zeka plas deklaratën e fortë për politikanen e njohur: I ka mbetur veç të bëhet si Ilir Meta

Milaim Zeka plas deklaratën e fortë për politikanen e njohur: I

Gazetari i njohur Milaim Zeka është shprehur se Vjosa Osmani nuk është duke u sjellë si presidente. Në emisionin “Frontal”, në T7 Zeka ka thënë se Osmanit i ka mbetur të sillet si Ilir Meta.

“Vjosa Osmanit nuk i ka mbetur asgjë tjetër pos të sillet si Ilir Meta. Ai atje është bërë për hajmali po thotë merrni sakicat”, ka thënë Zeka.

Këtë deklaratë Zeka e dha kur ishte duke folur për deponimin e kërkesës nga Kosova për lirimin me kusht të ish-ushtarëve të UÇK-së që gjenden në Hagë.

Më të lexuarat