Politike

“Sytë e botës janë drejt teje!”, ministrja Xhaçka mesazh urimi Joe Biden

“Sytë e botës janë drejt teje!”, ministrja

Ministrja e Jashtme e Shqipërisë, Olta Xhaçka ka uruar menjëherë pas betimit Presidentin e 46-të të SHBA, Joe Biden dhe zv/Presidenten Kamala Harris.

Në një urim të shkurtër në tëitter, Xhaçka thotë se sytë e botës tashmë janë tek Biden dhe SHBA.

Statusi i Xhaçkës

Urime Presidentit JoeBiden Zv/Presidentes KamalaHarris. Sytë e botës janë drejt teje.