BREAKING NEWS

‘S’do lemë gur pa luajtur’, kryeministri Rama niset drejt SHBA dhe jep lajmin e madh për qytetarët

‘S’do lemë gur pa luajtur’, kryeministri Rama niset drejt
x

Politike

Tritoli ndaj gazetarit të njohur, reagon Pjerin Ndreu, i drejtohet me thirrjen urgjente Prokurorisë

Tritoli ndaj gazetarit të njohur, reagon Pjerin Ndreu, i drejtohet me

Kreu i Bashkisë së Lezhës, Pjeri Ndreu ka reaguar shpërthimin e tritolit në derën e shtëpisë së gazetarit Elidon Ndreka.

Ndreu shkruan se ky është një akt kriminal i rëndë, dhe inkurajon prokurorinë që të zbardhë rastin.

Postimi i Ndreut:

Akti kriminal ndaj gazetarit Elidon Ndreka eshte i rende. Fati ishte me familjen e tij qe nuk pesoi asgje per shansin e mire. Asnje motiv nuk e perligj kete akt te shemtuar dhe te rrezikshem.

Organet e rendit dhe prokuroria te bejne te pamundur per zbardhjen e ngjarjes dhe venien e autoreve para pergjegjesise ligjore.

Keto ngjarje e demtojne rende imazhin e qytetit, rrezikojne jetet e perfaqesuesve te medias dhe familjareve, si dhe perhapin panik e pasiguri ne popullate !

Më të lexuarat