Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Kreu i RDK uron Kombëtaren: Ta shijojmë këtë fitore të madhe

Kreu i RDK uron Kombëtaren: Ta shijojmë këtë fitore të madhe

Postuar: 10/07/2015 - 15:18

Festa për tre pikët e marrë nga Shqipëria në CAS i kanë kaluar kufijtë administrativë të Shqipërisë. Politikanë të shumtë nga Shqipëria përshëndetën këtë vendim, por pas nuk mbeten as politikanët shqiptarë nga Maqedonia.
 
Më i fundit ka qënë kryetari i RDK-së Vesel Memedi, i cili fton që të gjithë së bashku të shijojmë këtë fitore të madhe.
 
"Urime Shqipëri! Ta shijojmë këtë fitore të madhe tani, le të bëhet çka të bëhet", shkruan ai në Facebook.
 

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 21/11/2019 - 19:51

Autoritetin Kosovar të Konkurrencës tha sot  se pas hetimeve u zbulua se kishte pasur marrëveshje në mes të kompanive te karburanteve  për ta kurdisur çmimin.
 

Postuar: 21/11/2019 - 15:16

Në Qendrën e Numërimit dhe Rezultateve (QNR), është duke vazhduar rinumërimi i 1407 vendvotimev

Postuar: 21/11/2019 - 15:14

Në Qendrën e Numërimit dhe Rezultateve (QNR), ka ndodhur sot një përleshje mes vëzhguesve të Ni

Postuar: 21/11/2019 - 15:05

Një videoxhirim i ri promovues i NATO-s, i publikuar ditë më parë ne rrjetin YouTube flet për m

Postuar: 21/11/2019 - 14:59

Kryetari i Aleancës për Shqiptarët, Ziadin Sela, ka thënë dje se në zgjedhjet e ardhshme në Maq

Postuar: 21/11/2019 - 10:46

Serbia është tronditur së fundmi nga një ngjarje e rëndë e ndodhur në Gjykatën Speciale në Beogra

Postuar: 20/11/2019 - 18:38

“Në rast se ti me Këshillin e keni lëshuar Katicën, ta dish se do tju shkund nga brekët gji