BREAKING NEWS

“Kemi gati listën e kandidatëve për deputet”, Taulant Balla zbardh vendimet e rëndësishme që u diskutuan sot në mbledhjen me dyer të mbyllura të PS

“Kemi gati listën e kandidatëve për deputet”, Taulant
x

Rajoni

176 raste të reja, 80 të shëruar dhe 9 viktima në Maqedoninë e Veriut në 24 orët e fundit

176 raste të reja, 80 të shëruar dhe 9 viktima në

Në Maqedoninë e Veriut janë regjistruar 176 raste të reja me koronavirus. Gjatë 24 orëve të fundit janë regjistruar 9 viktima dhe 80 të shëruar.

Ndërkohë që nga fillimi i pandemisë numri i përgjithshëm të diagnostifikuarve ka arritur në 6080, prej të cilëve 2315 persona janë shëruar.

Deri më tani 286 persona e kanë humbur betejën me COVID-19.