BREAKING NEWS

‘Është fake’/ Pas reagimit të fortë të Jozefina Topallit, kryeministri Rama nuk ndalet dhe nxjerr një tjetër video që po ‘çmend’ rrjetin

‘Është fake’/ Pas reagimit të fortë të
x

Rajoni

3 të vdekur nga COVID-19 dhe 123 raste pozitive, dalin shifrat e 24 orëve të fundit në Maqedoninë e Veriut

3 të vdekur nga COVID-19 dhe 123 raste pozitive, dalin shifrat e 24

Tre persona kanë ndërruar jetë në Maqedoninë e Veriut, ndërkohë që 123 raste kanë rezultuar pozitivë me COVID-19 në 24 orët e fundit.

Mësohet se në Shkup ka pasur 54 raste, Kumanovë 5, Dibër 4, Shtip 18, Prilep 1, Tetovë 5, Strugë 6, Manastir 2, Ohër 3, Gostivar 16, Kërçovë 1, Demir Hisar 1, Shën Nikollë 2, Kërçovë 4, Resnjë 1.

Kujtojmë se Maqedonia e Veriut është ndër vendit e prekur në Ballkan nga koronavirusi.