BREAKING NEWS

Shqipëria "shkundet" nga tërmeti, ja epiqendra dhe magnituda

Shqipëria "shkundet" nga tërmeti, ja epiqendra dhe magnituda
x
BREAKING NEWS

“Mund të arrestohen ish-kryeministra e ish-presidentë”/ Artan Hoxha flet me emra dhe plas ‘bombën’: Do goditet shumë lartë! SPAK më ka thirrur dhe mua të dëshmojë për këtë dosje!

“Mund të arrestohen ish-kryeministra e ish-presidentë”/
x
BREAKING NEWS

Konflikti me kryebashkiakun Dritan Leli dhe drejtorit të bashkisë që përfundoi të shoqëruar në polici/ Reagon ‘flakë për flakë’ UKV, sqaron gjithë situatën

Konflikti me kryebashkiakun Dritan Leli dhe drejtorit të bashkisë
x
BREAKING NEWS

Ndizen gjakrat, Basha i hedh dorashkën me dosjen kriminale të amerikanëve, Berisha paralajmëron me shkarkimin e kreut të PD, Fieri sfida e radhës

Ndizen gjakrat, Basha i hedh dorashkën me dosjen kriminale të
x
BREAKING NEWS

Milaim Zeka paralajmëron arrestimin e Berishës, Roland Bejko akuzon ish-kryeministrin se po tenton grusht shteti brenda partisë

Milaim Zeka paralajmëron arrestimin e Berishës, Roland Bejko akuzon
x

Rajoni

“Ajo u përpoq të më përdhunonte”/ Tentoi të djegë me acid një grua, 57-vjeçari i befason të gjithë me deklaratën që bëri në polici

“Ajo u përpoq të më përdhunonte”/ Tentoi të

Një 57-vjeçar në Greqi me probleme serioze të shëndetit mendor ka sulmuar dhe pas ka tentuar të djegë me acid një 63-vjeçare.Ngjarja ndodhi mëngjesin e të hënës jashtë spitalit Shtetëror të Nisë.

Autori i tha policisë se ajo u përpoq ta përdhunonte. Në fillim ai deklaroi se e dëmtuara ishte vjehrra e tij dhe më pas ndryshoi version.

63-vjeçarja pësoi plagë të lehta nga sulmi dhe u dërgua në spitalin e Atikës për të marrë ndihmën e parë mjekësore. Ajo i tha policisë se nuk i di arsyet e këtij sulmi të frikshëm.