BREAKING NEWS

Sulmi ndaj Berishës/ Gazetari zbulon kush është personi që ndaloi dhunimin e Gert Shehut

Sulmi ndaj Berishës/ Gazetari zbulon kush është personi që
x
BREAKING NEWS

Shemsi Prençi habit me deklaratën: Edhe nëse më ftojnë sot si drejtues në polici nuk pranoj. Ja arsyeja e fortë

Shemsi Prençi habit me deklaratën: Edhe nëse më
x
BREAKING NEWS

Sulmi ndaj Sali Berishës në protestë, gazetari hedh dyshime të forta: Gerti Shehu mund të jetë i rekrutuar nga shërbime inteligjence

Sulmi ndaj Sali Berishës në protestë, gazetari hedh dyshime
x
BREAKING NEWS

Shpërthimet në veri të Kosovës, vjen reagimi i menjëhershëm i policisë

Shpërthimet në veri të Kosovës, vjen reagimi i
x
BREAKING NEWS

A janë sekuestruar kamerat e sigurisë në PD? Gazetari zbardh detaje të forta dhe zbulon lëvizjet e fundit të prokurorisë

A janë sekuestruar kamerat e sigurisë në PD? Gazetari zbardh
x
BREAKING NEWS

U sulmua nga 31-vjeçari, Breçani zbulon porosinë e Berishës për agresorin

U sulmua nga 31-vjeçari, Breçani zbulon porosinë e
x
BREAKING NEWS

Neutralizoi agresorin e Berishës, Erzen Breçani kritikon ashpër autoritetet: Hetimi për sulmin ndaj Berishës duhet të niste më shpejt, policia duhet të...

Neutralizoi agresorin e Berishës, Erzen Breçani kritikon ashpër
x
BREAKING NEWS

Tensionohet situata në veri të Kosovës, shpërthim i fuqishëm në Mitrovicë, dyshohet se...

Tensionohet situata në veri të Kosovës, shpërthim i
x

Rajoni

Aksident i frikshëm, makina përplas motorin, humb jetën biznesmeni i njohur (Fotot)

Një 28-vjeçar ka humbur jetën në një aksident trafiku të ndodhur mbrëmjen e së shtunës në Iraklio, Greqi, kur motoçikleta që drejtonte është përplasur me një makinë me qira që transportonte turistë.

Mediat greke raportojnë se në vendngjarje kanë mbërritur autoambulancat e EKAB-it të cilët kanë marrë drejtuesin e makinës pa ndjenja dhe dy pasagjerët të cilët mësohet se nuk kanë pësuar lëndime të rënda, ndërsa i riu kishte ndërruar jetë në vend.

Sakaq, viktima ishte një biznesmen që ishte mjaft i njohur në ishull.

Aksident i frikshëm, makina përplas motorin, humb jetën

Aksident i frikshëm, makina përplas motorin, humb jetën

Më të lexuarat