BREAKING NEWS

Koronavirusi drejt zhdukjes në Shqipëri, ja sa persona kanë rezultuar të infektuar me Covid-19 në 24 orët e fundit, asnjë humbje jete

Koronavirusi drejt zhdukjes në Shqipëri, ja sa persona kanë
x
BREAKING NEWS

Departamenti Amerikan i Shtetit jep lajmin E PAPRITUR për kryeministrin Rama

Departamenti Amerikan i Shtetit jep lajmin E PAPRITUR për kryeministrin
x
BREAKING NEWS

Çfarë po ‘thuret’ në selinë blu?/ I qëndroi deklaratës për një rikthim të tij të mundshëm në krye të PD-së, Sali Berisha bën lëvizjen urgjente

Çfarë po ‘thuret’ në selinë blu?/ I
x
BREAKING NEWS

Plas keq në PD/ Agron Shehaj reagon me urgjencë dhe denoncon shkeljet e rënda që po ndodhin në zgjedhjet për kryetarin e ri: Po fusin...

Plas keq në PD/ Agron Shehaj reagon me urgjencë dhe denoncon shkeljet
x
BREAKING NEWS

“Do shkojë si me Olldashin”/ Artan Hoxha paralajmëron çfarë do të ndodhë sot në zgjedhjet e PD-së, ka një mesazh të ‘koduar’ edhe për Berishën: Rama e...

“Do shkojë si me Olldashin”/ Artan Hoxha paralajmëron
x
BREAKING NEWS

Përgjaket Tirana në mesnatë/ Të shtëna me armë zjarri, plagoset një i ri, policia zbardh ngjarjen e rëndë

Përgjaket Tirana në mesnatë/ Të shtëna me armë
x
BREAKING NEWS

PD sot zgjedh sërish Lulzim Bashën dhe fillon betejën për katharsis

PD sot zgjedh sërish Lulzim Bashën dhe fillon betejën për
x
BREAKING NEWS

“Çështje madhore”/ Kryeministri Rama jep lajmin e rëndësishëm, zbulon vendimin më të ri të qeverisë së tij: Do e nisim në vjeshtë!

“Çështje madhore”/ Kryeministri Rama jep lajmin e
x

Rajoni

Albin Kurti merr dozën e dytë të vaksinës kundër koronavirusit (FOTO)

Albin Kurti merr dozën e dytë të vaksinës kundër

Kryeministri i Kosovës Albin Kurti, ka marrë sot dozën e dytë të vaksinës anti-Covid-19.

Lajmi u konfirmua nga ministria e Shëndetësisë, e cila publikoi një foto të Kurtit duke bërë vaksinën kundër koronavirusit, duke mos dhënë detaje se cilën lloj vaksine bëri ai.

Dozën e parë të vaksinës kundër Covid, Albin Kurti e mori në muajin mars.

Edhe në Kosovë prej disa ditësh ka nisur procesi i vaksinimit masiv, i cili fillimisht nisi me të moshuarit, ndërsa, një pjesë e personelit shëndetësor të Kosovës u vaksinua në Kukës gjatë muajit mars.

Albin Kurti merr dozën e dytë të vaksinës kundër