BREAKING NEWS

Gazetari Artan Hoxha publikon audioregjistrimin e “21 janarit”, zbulohet komunikimi pak minuta para vrasjeve (Video)

Gazetari Artan Hoxha publikon audioregjistrimin e “21 janarit”,
x
BREAKING NEWS

Skandali “McGonigal”/ Gazetari Artan Hoxha zbulon prapaskenat, ja cila ishte lidhja e ish agjentit të FBI-së me Agron Nezën

Skandali “McGonigal”/ Gazetari Artan Hoxha zbulon prapaskenat, ja
x
BREAKING NEWS

Meta me akuza të forta drejt kryeministrit: Rama ka lobuar për shpalljen time non-grata

Meta me akuza të forta drejt kryeministrit: Rama ka lobuar për
x
BREAKING NEWS

Del foto, ja kush është 75-vjeçari që vrau gruan dhe vëllanë në Gramsh

Del foto, ja kush është 75-vjeçari që vrau gruan dhe
x
BREAKING NEWS

Lajm i mirë për Shqipërinë/ Qeveria firmos marrëveshjen e rëndësishme me këtë vend

Lajm i mirë për Shqipërinë/ Qeveria firmos marrëveshjen
x
BREAKING NEWS

Si ndodhi tragjedia në Gramsh? 75 vjeçari vrau gruan me armë gjahu, më pas shkoi tek vëllai i tij dhe...

Si ndodhi tragjedia në Gramsh? 75 vjeçari vrau gruan me armë
x
BREAKING NEWS

Dhunimi i gazetarit Elvis Hila, BE del me reagimin e fortë: Dënojmë sulmin, autoritetet të hetojnë ngjarjen

Dhunimi i gazetarit Elvis Hila, BE del me reagimin e fortë:
x
BREAKING NEWS

Ekzekutoi me armë gjahu gruan dhe vëllanë, arrestohet autori i tragjedisë në Gramsh

Ekzekutoi me armë gjahu gruan dhe vëllanë, arrestohet autori i
x

Rajoni

Arrestohet këngëtari i njohur dhe tre persona të tjerë. Zbardhet arsyeja (Emri+Foto)

Arrestohet këngëtari i njohur dhe tre persona të tjerë.

Këngëtari i njohur i repit, Trannos, 22 vjeç, është arrestuar mëngjesin e sotëm në zonën e Omonias , së bashku me tre persona të tjerë, të akuzuar për armëmbajtje pa leje .

Vihet re se këngëtari është arrestuar me të njëjtën akuzë, më 31 maj 2022, në Burnazi.Sipas ELAS-it, oficerët e Policisë së Veprimit të Menjëhershëm ndaluan pak pas orës 4 të mëngjesit për kontroll në rrugën Iakchou në Omonia, një automjet tip foristradë, në të cilin udhëtonin katër persona, këngëtari, një 31-vjeçare grek dhe dy shqiptarë, 32 dhe 37 vjeç.

Gjatë kontrollit, brenda mjetit u gjet një pistoletë , për të cilën nuk kishte leje posedimi të ligjshëm. Menjëherë më pas janë arrestuar të katër personat që e shoqëronin, ndërsa pistoleta është konfiskuar. Të arrestuarit do të dërgohen në Prokurorinë Publike.

Arrestohet këngëtari i njohur dhe tre persona të tjerë.

Më të lexuarat