BREAKING NEWS

Të tjera detaje të rëndësishme nga plagosja në Allias, autorët kthyen gjithçka përmbys në vilë

x

Rajoni

Ballkani nuk gjen qetësi, shënohet një tjetër tërmet i fuqishëm

Një tërmet me magnitudës 3.9.ballë ka rënë mëngjesin e sotëm në Bosnjë-Hercegovinë.

Mësohet epiqendra e lëkundjeve kishte një thellësi prej 10 kilometrash nën tokë.

Qendra Europiane Sizmologjike raporton se lëkundjet u ndjenë në një zonë rreth 92 kilometra larg Sarajevës, 6 kilometra pranë Citluk, dhe deri në Kroaci.

Deri më tani nuk raportohet për persona të lënduar.