BREAKING NEWS

Koronavirusi drejt zhdukjes në Shqipëri, ja sa persona kanë rezultuar të infektuar me Covid-19 në 24 orët e fundit, asnjë humbje jete

Koronavirusi drejt zhdukjes në Shqipëri, ja sa persona kanë
x
BREAKING NEWS

Mjekësia në zi/ Ndahet nga jeta mjeku i njohur shqiptar, kolegët e tij japin lajmin e trishtë: Humbje e madhe! (EMRI+FOTO)

Mjekësia në zi/ Ndahet nga jeta mjeku i njohur shqiptar, kolegët
x

Rajoni

"Bashkëshortin e kishin lidhur dhe bebes i kishin vënë pistoletën"/ Polici i shokuar flet për ngjarjen makabre që pa me sy ku mbeti e vrarë 20-vjeçarja: Ja ç'po bënte foshnja 11-muajshe pranë trupit të nënës së vdekur

"Bashkëshortin e kishin lidhur dhe bebes i kishin vënë

Një ngjarje makabre që pushtoi mbarë mediat botërore ajo që ndodhi në Greqi, ku grabitësit që dyshohen se janë ciganë nga Shqipëria kanë torturuar dhe vrarë në mënyrë çnjerëzore një 20-vjeçare.

Kryetari i Shoqatës së zyrtarëve policorë të Atikës Juglindore, George Kalliakmanis ka dhënë detaje në lidhje me momentet e para të krimit makabër që ka tronditur Greqinë.

Mediat greke bëjnë me dije se policia ka gjetur të ulur pranë nënës 20-vjeçare që u vra nga hajdutët foshnjën e saj vetëm 11-muajshe, e cila po përpiqej që ta zgjonte atë.

Polici thekson se është shokuar nga ajo që ka parë brenda shtëpisë ku burri ishte i lidhur, nëna 20-vjeçare ishte e pajetë në dysheme dhe foshnja e saj vajzë nuk po qante, por po përpiqej që ta zgjonte të ëmën.

Ndërkohë, në lidhje me bashkëshortin e viktimës policia ka bërë me dije se për një moment i tronditur nga ajo që kishte përjetuar, kishte humbur ndjenjat.

Gjithashtu mediat bëjnë me dije se grabitësit para se të vrisnin nënën, i kanë drejtuar armën foshnjës duke kërcënuar prindërit e saj që të tregojnë ku i kanë paratë.

"Bashkëshortin e kishin lidhur dhe bebes i kishin vënë

Më të lexuarat