BREAKING NEWS

“Braktisi” Berishën, Agron Duka zbulon pse do të garojë i vetëm në zgjedhje

“Braktisi” Berishën, Agron Duka zbulon pse do të
x
BREAKING NEWS

Rritja e pëlqyeshmërisë për Alibeaj, pedagogia: Ty nuk mundet të të duket Edi Rama një njeri...

Rritja e pëlqyeshmërisë për Alibeaj, pedagogia: Ty nuk
x
BREAKING NEWS

U raportua për atentat, policia zbulon si qëndron e vërteta: Çfarë ndodhi në aksin Tiranë-Lezhë

U raportua për atentat, policia zbulon si qëndron e vërteta:
x
BREAKING NEWS

KQZ kërkon gjobitjen e tre kryebashkiakëve dhe disa zyrtarëve të tjerë (EMRAT)

KQZ kërkon gjobitjen e tre kryebashkiakëve dhe disa zyrtarëve
x
BREAKING NEWS

Aksident me vdekje/ Bie nga skela 53-vjeçari, dalin detajet e para

Aksident  me vdekje/ Bie nga skela 53-vjeçari, dalin detajet e para
x
BREAKING NEWS

Deputetja e PS ka 'dy fjalë' për patronazhistët

Deputetja e PS ka 'dy fjalë' për patronazhistët
x
BREAKING NEWS

Tronditet Lezha/ Të shtëna me armë zjarri, zbardhen dyshimet e para

Tronditet Lezha/ Të shtëna me armë zjarri, zbardhen dyshimet e
x
BREAKING NEWS

Berisha prezanton kandidatin për zgjedhjet e 14 majit dhe thumbon qeverinë: Kjo qeveri në 8 vite mori borxh 5 miliardë euro

Berisha prezanton kandidatin për zgjedhjet e 14 majit dhe thumbon
x

Aktualitet

Bisedimet Kosovë- Serbi/ Spartak Ngjela e zbulon: Ja pse SHBA dhe BE i bëjnë presion Kurtit për asosacionin

Bisedimet Kosovë- Serbi/ Spartak Ngjela e zbulon: Ja pse SHBA dhe BE i

Avokati Spartak Ngjela tha në një intervistë televizive se patriotizmi dhe politika nuk mund të ngatërrohen.

Sipas tij presioni për asosacionin po bëhet me sfond politik, ndërsa mbrojtja e Kosovës është patriotike.

“Serbët janë pushtues, kanë dashur të pushtojnë gjithë territorin, e kishin pushtuar territorin, kanë larguar miliona. Nga gjithë reaksioni serb edhe grek, gjithë reaksioni anti nesh 5 milionë shqiptarë ka eleminuar, që njihen si numër, por janë më shumë. Kosova ka qenë vendi me problemin më të madh gjenocidial, gjenocid i tmerrshëm,” – u shpreh Ngjela.

Avokati tha se nuk ka pse të pranohet asosacioni para se serbët të largohen andej nga kanë ardhur.