BREAKING NEWS

'Luftë' për PD-në/ Lulzim Basha i përgjigjet 'dhëmbë për dhëmbë' Sali Berishës pas akuzave të rënda që bëri nga Fieri: Kjo gjë nuk do të ndodhë kurrë!

'Luftë' për PD-në/ Lulzim Basha i përgjigjet
x
BREAKING NEWS

“Po dëgjohen tringëllima prangash”, Frrok Çupi nxjerr prapaskenat e rënda dhe plas paralajmërimin ‘bombë’ për politikanët shqiptarë: Janë kapur në krimin e...

“Po dëgjohen tringëllima prangash”, Frrok Çupi
x
BREAKING NEWS

Ambasada e SHBA thërret deputetët demokratë për dosjet korruptive të Sali Berishës, zbardhen informacionet nga takimet

Ambasada e SHBA thërret deputetët demokratë për dosjet
x
BREAKING NEWS

Artan Hoxha zbardh goditjet e SPAK, priten arrestime ish-ministrash dhe funksionarësh në nivele të larta, në listë edhe Berisha

Artan Hoxha zbardh goditjet e SPAK, priten arrestime ish-ministrash dhe
x

Rajoni

Covidi shkatërron një familje të tërë, dy prindërit vdesin brenda 12 orëve, djali në lufton për jetën

Covidi shkatërron një familje të tërë, dy

Një çift i moshuarish në Greqi, ish-mësues kanë ndërruar jetë si pasojë e COVID në një hark kohor më pak se 12 orësh,

Mediat bëjnë me dije se gruaja 78-vjeçar vdiq të martën në mbrëmje ndërkohë që të mërkurën në mëngjes mbylli sytë edhe i shoqi, në moshën 83-vjeçare.

Ndërkohë djali i tyre 51-vjeç, është aktualisht i intubuar dhe ndodhet në gjendje kritike për jetën.