BREAKING NEWS

Reagon menjëherë BE-ja pas takimit me Qeverinë dhe ka një mesazh të fortë: Kemi shqetësime serioze për ...

Reagon menjëherë BE-ja pas takimit me Qeverinë dhe ka një
x
BREAKING NEWS

TRAGJIKE/ Gjendet i vdekur pronari i hotelit, policia zbardh detajet për biznesmenin: U dogj brenda dhomës

TRAGJIKE/ Gjendet i vdekur pronari i hotelit, policia zbardh detajet për
x
BREAKING NEWS

10 ditë të nxehta për Vuçiçin, duhet të zgjedhë të njohë Kosovën dhe të bojkotojë Putinin, ose do të pësojë të njëjtin fat si Rusia, ja takimet e vështira që e presin presidentin serb

10 ditë të nxehta për Vuçiçin, duhet të
x
BREAKING NEWS

Frrok Çupi: Berisha është fajtor për vrasjen e rreth 3 mijë vetëve, ka djegur njerëz të gjallë dhe ka eliminuar kundërshtarë politikë, bashkë me Metën janë bashkëpunëtorë për grabitjen e floririt të Krrabës, ja çfarë ndodhi pasi e vodhën...

Frrok Çupi: Berisha është fajtor për vrasjen e rreth 3
x
BREAKING NEWS

Nis protesta para Kryeministrisë. Zbardhet çfarë po ndodh

Nis protesta para Kryeministrisë. Zbardhet çfarë po ndodh
x
BREAKING NEWS

Çfarë do të ndodhë në hapësirën shqiptare? Niko Peleshi jep lajmin: Nënshkruhet sot kontrata 6 milionë dollarë

Çfarë do të ndodhë në hapësirën shqiptare?
x
BREAKING NEWS

Rama mbledh në “Vilën 30” ambasadorët e huaj, zbardhet arsyeja e takimit

Rama mbledh në “Vilën 30” ambasadorët e huaj,
x
BREAKING NEWS

“Një kafe, ose do përfundoni në komisariat”/ U kërkonte para qytetarëve, Policia e Shtetit merr vendimin drastik për efektivin, në hetim edhe... (Emrat)

“Një kafe, ose do përfundoni në komisariat”/ U
x

Rajoni

Deputeti i njohur diagnostifikohet me kancer dhe bën rrëfimin e trishtë: E zbulova disa ditë para dasmës së djalit. E vërteta është se takimi me realitetin ishte i dhunshëm

Deputeti i njohur diagnostifikohet me kancer dhe bën rrëfimin e

Deputeti i Demokracisë së Re në parlamentin grek, Theodoros Karaoglou ka ndarë me miqtë e tij në rrjetet sociale problemin që po kalon me shëndetin e tij. 

Sipas Protothemës, lajmin e ka konfirmuar vetë ai i cili tha se pak ditë më parë është diagnostikuar me kancer. Siç përmend në postimin e tij Theodoros Karaoglou, ai e zbuloi rastësisht disa ditë para dasmës së djalit të tij por nuk e ndau me askënd derisa u zhvillua ceremonia e martesës. 

Deputeti i njohur diagnostifikohet me kancer dhe bën rrëfimin e

"Diagnoza ishte kanceri i hershëm në gjirin e djathtë. E vërteta është se takimi me realitetin ishte i dhunshëm. Sidomos kur, si fëmijë i vogël, kam përjetuar betejën e nënës sime me këtë sëmundje të veçantë. Sepse, gënjeshtra e keqe, fjala "kancer" është ndoshta fjala më e vështirë për t'u shqiptuar, por edhe kur e dëgjon..."- shkruan ai. 

Siç thekson deputeti, askush në fund të fundit nuk është i paprekshëm, ndërkohë që nuk duhet të harrojmë të bëjmë analiza parandaluese dhe të kemi nën kontroll shëndetin tonë.

Më të lexuarat