BREAKING NEWS

A u takua me Tom Doshin në Kryeministri? Flet Edi Rama

A u takua me Tom Doshin në Kryeministri? Flet Edi Rama
x
BREAKING NEWS

Çfarë ndodhi me Ervis Martinajn? Edi Rama reagon sërish

Çfarë ndodhi me Ervis Martinajn? Edi Rama reagon sërish
x
BREAKING NEWS

Qeveria merr vendimin, rritje page nga muaji i ardhshëm për këto kategori! Kryeministri Edi Rama tregon kush përfiton

Qeveria merr vendimin, rritje page nga muaji i ardhshëm për këto
x
BREAKING NEWS

Gazeta “SOT” zbardh të plotë vendimin e Genc Rulit për t’i dhuruar ish-kompleksin “Partizani” dhëndrit të Sali Berishës

Gazeta “SOT” zbardh të plotë vendimin e Genc Rulit
x
BREAKING NEWS

Mediat serbe akuza Vuçiçit se vëllazëria me Ramën lidhet nga aferat dhe Soros, Perëndimi do ketë paketë surprizë

Mediat serbe akuza Vuçiçit se vëllazëria me Ramën
x
BREAKING NEWS

Yuri Kim nuk ndalet, zbarkon në kryesinë e Kuvendit, ja kush janë dy emrat e njohur të politikës që do takojë

Yuri Kim nuk ndalet, zbarkon në kryesinë e Kuvendit, ja kush janë
x
BREAKING NEWS

Skenarë tmerri për Vladimir Putinin, paralajmërimi i gjeneralit amerikan: Rusia do të humbasë Donbasin dhe Krimenë, ja çfarë e pret “Carin” deri në vitin 2023

Skenarë tmerri për Vladimir Putinin, paralajmërimi i gjeneralit
x
BREAKING NEWS

Skemë mashtrimi me TVSH, arrestohen 13 persona/ Prokuroria del me njoftim: Të përfshirë dhe zyrtarë!

Skemë mashtrimi me TVSH, arrestohen 13 persona/ Prokuroria del me njoftim:
x

Rajoni

“Do të vras me kaçavidë”/ 26-vjeçarja përjeton momente tmerri, bashkëshorti e dhunon në sy të fëmijës, ja si arriti t’i shpëtonte nga duart (DETAJE)

“Do të vras me kaçavidë”/ 26-vjeçarja

Një nënë e re ka përjetuar çaste paniku, pasi bashkëshorti i saj e ka kërcënuar para fëmijës së tyre të mitur se do ta vriste me kaçavidë.

Ngjarja ka ndodhur në Greqi, e sipas asaj që mediat vendase shkruajnë, 36-vjeçar fillimisht e ka dhunuar fizikisht 26-vjeçaren ndërsa me pas i ka thënë se “do të vuaj të njëjtën gjë si gratë e tjera që kanë dalë në lajme”.

E reja ka munduar që të largohet nga vrap nga banesa, ndërsa ka marrë disa lëndime në trup. Pas njoftimit të policisë, autori është arrestuar ndërsa nëna dhe fëmija janë marrë në mbrojtje.

Më të lexuarat