BREAKING NEWS

Publiku votoi, gara ashpërsohet, ky është banori që lë përfundimisht shtëpinë e Big Brother VIP

Publiku votoi, gara ashpërsohet, ky është banori që lë
x
BREAKING NEWS

Ambasadorja Kim mesazh të koduar Edi Ramës pas takimit me Lulzim Bashën: Zgjidh o Berishën o SHBA

Ambasadorja Kim mesazh të koduar Edi Ramës pas takimit me Lulzim
x
BREAKING NEWS

Ambasadorja Yuri Kim takon Lulzim Bashën

Ambasadorja Yuri Kim takon Lulzim Bashën
x
BREAKING NEWS

U propozua për 6 marsin / Sali Berishës i tërhiqet papritur nga gara kandidati i njohur, ja çfarë ka ndodhur

U propozua për 6 marsin / Sali Berishës i tërhiqet papritur nga
x
BREAKING NEWS

Flamur Noka nxjerr për herë të parë prapaskenat tronditëse: Si më “shiti” mua dhe Edi Palokën tek ambasada! Lulzim Basha do të arrestohet nëse shkon në këtë vend...

Flamur Noka nxjerr për herë të parë prapaskenat
x
BREAKING NEWS

Mblidhet kryesia e PS-së, zbardhen emrat: Ja kush janë 6 kandidatët e mundshëm për 6 marsin

Mblidhet kryesia e PS-së, zbardhen emrat: Ja kush janë 6
x
BREAKING NEWS

Covid-19 në Shqipëri/ MSH: Mbi 1000 të infektuar dhe 5 humbje jete në 24 orët e fundit

Covid-19 në Shqipëri/ MSH: Mbi 1000 të infektuar dhe 5 humbje
x
BREAKING NEWS

Moti i keq ‘zbarkon’ në Shqipëri, reshje shiu dhe dëbore gjatë natës (Zonat e prekura)

Moti i keq ‘zbarkon’ në Shqipëri, reshje shiu dhe
x

Rajoni

Dorëhiqet menjëherë nënkryetari i Gjykatës së Lartë, zbardhen akuzat e rënda se me çfarë ishte përfshirë

Dorëhiqet menjëherë nënkryetari i Gjykatës së

Panagiotis Efstratiou, nënkryetari i Gjykatës së Lartë Administrative të Greqisë, mësohet se ka dhënë dorëheqjen pas përfshirjes së tij në një çështje droge me 3 të rinj. Efstratiou tregon se ka dhënë dorëheqjen për të ruajtur autoritetin e gjykatës, megjithëse ai nuk i pranon akuzat e ngritura ndaj tij.

Gjyqtari u përfshi në një rast të përdorimit të kokainës nga tre të rinj në pallatin ku jetonte. Një oficer policie ka lajmëruar kolegët se të rinjtë lëviznin në mënyrë të dyshimtë në një zonë të periferisë jugore dhe teksa u kontrolluan të rinjtë, atyre iu është gjetur një sasi kokaine.

Më pas policia kontrolloi shtëpinë ku po qëndronte gjyqtari dhe gjeti mbetje të së njëjtës drogë në një shishe.

Më të lexuarat