BREAKING NEWS

Edhe Shqipëria e përfshirë, BE zbulon skemën profesioniste të mashtrimit gjigant, zbardhen me shpejtësi detajet e bujshme

Edhe Shqipëria e përfshirë, BE zbulon skemën profesioniste
x
BREAKING NEWS

KQZ del me njoftimin e rëndësishëm/ Kush janë dy emrat e njohur që bënë shumë zhurmë që pritet të marrin mandatin e deputetit në seancën e radhës (NJOFTMI I PLOTË)

KQZ del me njoftimin e rëndësishëm/ Kush janë dy emrat e
x
BREAKING NEWS

"Joe Biden e ka bërë të qartë se SPAK..."/ Spartak Ngjela komenton deklaratat e Yuri Kim dhe Arben Krajës: Berisha është hetuar para se të shpallej non grata, ndërsa Meta po hetohet për...

"Joe Biden e ka bërë të qartë se SPAK..."/
x
BREAKING NEWS

Thellohet përçarja në PD/ Nga Mallakastra në Krujë, zbardhen 7 kandidatët e grupit të Alibeajt për zgjedhjet lokale. Kush janë emrat e njohur

Thellohet përçarja në PD/ Nga Mallakastra në Krujë,
x
BREAKING NEWS

“Tërmet” tek opozita në dhjetor, nga rikthimi i Lulzim Bashës në krye të PD, tek përjashtimi i Berishës dhe Metës nga Parlamenti, ja prapaskenat

“Tërmet” tek opozita në dhjetor, nga rikthimi i Lulzim
x
BREAKING NEWS

Joe Biden fut në ankth politikën shqiptare, pushtetarët e lartë të korruptuar “në rrethin e ferrit” nga kushtet evropiane, si do të plotësohen me materiale shtesë nga amerikanët dosjet “përvëluese” në SPAK

Joe Biden fut në ankth politikën shqiptare, pushtetarët e
x
BREAKING NEWS

Muharrem Xhafa: Ja kush ka qenë njeriu i besuar i CIA në Shqipëri gjatë Luftës së Dytë Botërore dhe çfarë i ka shkruar në një raport Uashingtonit në shtator 1944 për shqiptarët

Muharrem Xhafa: Ja kush ka qenë njeriu i besuar i CIA në Shqipëri
x
BREAKING NEWS

Shqipëria do pushtohet nga dimri i acartë, ja çfarë ka rezervuar moti për ditët e para të Dhjetorit (TABELAT)

Shqipëria do pushtohet nga dimri i acartë, ja çfarë ka
x

Rajoni

Dramë e tmerr për 38-vjeçaren në Greqi, një burrë e mbyll në banesë dhe abuzon seksualisht me të

Dramë e tmerr për 38-vjeçaren në Greqi, një

Një 38-vjeçare, e cila ka qenë e “burgosur” në një shtëpi në Nea Joni në Greqi, ka jetuar për të paktën 24 orë momente makthi.

Një 58-vjeçar është arrestuar nga policia për rastin, i cili përballet me akuza të rënda, mes të cilave dyshohet se ka abuzuar seksualisht me të.

Dramës së 38-vjeçares i është dhënë fund nga fqinjët e shtëpisë, të cilët në një moment kanë dëgjuar zëra dhe kanë lajmëruar policinë.

Me të mbërritur në vendngjarje një makinë patrullë dhe një ekip policie, fqinjët kanë treguar me gisht nga shtëpia, policia i ra ziles dhe 58-vjeçari është shfaqur duke u thënë se “gjithçka është në rregull”.

Megjithatë, 38-vjeçarja ka arritur t’i tregojë policisë se ka një problem, pasi policia ka hyrë për të hetuar.

Aty kanë dëgjuar se çfarë ka ndodhur saktësisht orët e mëparshme, ndërsa 38-vjeçarja është rrahur dukshëm dhe me shenja abuzimi seksual.

Menjëherë në pranga ka rënë 58-vjeçari, ndërsa në kontrollin e shtëpisë janë gjetur dhe konfiskuar dy pistoleta, një karabinë dhe një armë me dylbi.