BREAKING NEWS

COVID-19/ 6 humbje jete dhe 959 raste të reja në 24 orët e fundit në Shqipëri, ja zonat "më të nxehta"

COVID-19/  6 humbje jete dhe 959 raste të reja në 24 orët e
x
BREAKING NEWS

I bëri ftesë për të vizituar Kosovën, Rama i përgjigjet Kurtit: Faleminderit

I bëri ftesë për të vizituar Kosovën, Rama i
x
BREAKING NEWS

“Nuk ka kthim pas”/ Lulzim Basha mban qëndrimin e prerë për përjashtimin nga PD të Berishës dhe lëshon paralajmërimin e fortë: Këta të tre janë fatkeqësia më e madhe për çdo shqiptar!

“Nuk ka kthim pas”/ Lulzim Basha mban qëndrimin e prerë
x
BREAKING NEWS

Albin Kurti i dërgon letër publike Edi Ramës: Le të fillojmë përgatitjet për ...

Albin Kurti i dërgon letër publike Edi Ramës: Le të
x
BREAKING NEWS

Vendim i papritur/ Mbyllet Ambasada Gjermane në Tiranë, anulohen të gjitha takimet. Zbardhet njoftimi zyrtar

Vendim i papritur/ Mbyllet Ambasada Gjermane në Tiranë, anulohen
x
BREAKING NEWS

Trondit Spartak Ngjela, tregon fundin e frikshëm që e pret Sali Berishën: Ndodhet në vështirësi! Aq i fortë është ai, sa kur kishte përballë Ramiz Alinë...

Trondit Spartak Ngjela, tregon fundin e frikshëm që e pret Sali
x
BREAKING NEWS

Yuri Kim reagon pas takimit me Lindita Nikollën, jep mesazhin e fuqishëm për politikën shqiptare

Yuri Kim reagon pas takimit me Lindita Nikollën, jep mesazhin e
x
BREAKING NEWS

Del dokumenti/ Nga Berisha tek Kryemadhi, deputetët që nuk votuan qeverinë “Rama 3”, ja kush abstenoi (EMRAT)

Del dokumenti/ Nga Berisha tek Kryemadhi, deputetët që nuk votuan
x

Rajoni

Dy persona u qëlluan para fëmijëve dhe banorëve, autori iu afrua qetësisht, qëlloi pa “iu dridhur” dora

Dy persona u qëlluan para fëmijëve dhe banorëve, autori iu

Dy persona janë plagosur mbrëmjen e kësaj të diel në Pire. Mediat greke bëjnë me dije se dy shtetas turq, janë plagosur nga një person dhe u largua me shpejtësi nga vendngjarja.

Të dy burrat ishin ulur në një stol duke debatuar ashpër me njëri-tjetrin, kur autori iu afrua qetësisht dhe hapi zjarr ndaj tyre në një vend plot me njerëz. Të plagosurit u dërguan menjëherë në spitalin e Atticas, ku edhe ndodhem pa rrezik për jetën.

Incidenti ndodhi para banorëve të tjerë të zonës, madje edhe fëmijëve, por fatmirësisht askush nuk ka mbetur i lënduar nga ngjarja.

Më të lexuarat