BREAKING NEWS

E qëlloi me pistoletë në sy të fëmijës, dalin pamjet nga sherri që solli dy viktima në Kavajë

E qëlloi me pistoletë në sy të fëmijës, dalin
x
BREAKING NEWS

A po e dëmton Alibeaj Partinë Demokratike? Analisti komenton situatën para zgjedhjeve: Berisha ka supërmacinë, por del i humbur se…

A po e dëmton Alibeaj Partinë Demokratike? Analisti komenton
x
BREAKING NEWS

Analisti i njohur tregon "puçin" me të cilin mund t’ja marrë Alibeajt vulën dhe logon e PD-së: Ja kush është shpëtimi i Berishës

Analisti i njohur tregon "puçin" me të cilin mund
x
BREAKING NEWS

Kreshnik Spahiu plas deklaratën e fortë: Ja pse Berisha do braktisi partinë

Kreshnik Spahiu plas deklaratën e fortë: Ja pse Berisha do braktisi
x
BREAKING NEWS

Gazetari Hoxha parashikon çfarë do të ndodh me kandidatin e PD, Roland Bejko

Gazetari Hoxha parashikon çfarë do të ndodh me kandidatin e
x
BREAKING NEWS

Kreshnik Spahiu tregon arsyen e fortë: Ja pse largohen kandidatët nga Alibeaj

Kreshnik Spahiu tregon arsyen e fortë: Ja pse largohen kandidatët nga
x
BREAKING NEWS

Gara për Tiranën në 14 maj, analisti zbulon sekretet në fushatën e Këlliçit

Gara për Tiranën në 14 maj, analisti zbulon sekretet në
x
BREAKING NEWS

Kreshnik Spahiu flet me emra: Këta dy politikanë të fuqishëm do bashkohen në një parti pas 14 majit

Kreshnik Spahiu flet me emra: Këta dy politikanë të fuqishëm
x

Rajoni

Bënë për spital të burgosurin shqiptar në Greqi, lihen të lirë 4 policët e akuzuar për torturë pasi kërkuan falje

Bënë për spital të burgosurin shqiptar në Greqi, lihen

Transferimi i të burgosurve nga Selaniku drejt burgjeve të Korydallos, katër policë kanë torturuar nga dhuna e ushtruar një të burgosur shqiptar.

Burime për Nantiareport.gr, siç rezultoi edhe nga deklarimet e nëntë të burgosurve të tjerë që ndodheshin në autobusin e transferimit nga Selaniku në burgjet e Korydallos, policia i vendosi një helmetë dhe pranga shqiptarit, i cili po shfaqte shpërthime nervash duke dëmtuar veten.

Katër shoqëruesit e policisë për transferimin e të burgosurve nga Selaniku në burgjet e Korydallos, të arrestuar nga Punët e Brendshme, u liruan pas kërkimit të faljes.

Para hetuesisë kanë kërkuar falje katër punonjësit e Policisë të cilët u arrestuan nga Drejtoria e Punëve të Brendshme pas denoncimit të një krimineli shqiptar për torturë dhe dhunë ndaj tij.

 

Më të lexuarat