BREAKING NEWS

Genc Burimi: Amerikanët mund ta çojnë Ramën në SPAK, nëse Kraja nis goditjen e Berishës dhe Metës rrezikohet të ketë destabilitet

Genc Burimi: Amerikanët mund ta çojnë Ramën në SPAK,
x
BREAKING NEWS

Paralajmërimi i “Homeland Justice”: Kemi hakeruar dokumente sekrete, së shpejti qeveria e Shqipërisë do të ekspozohet

Paralajmërimi i “Homeland Justice”: Kemi hakeruar dokumente
x
BREAKING NEWS

Abazoviç lëshon deklaratën e fortë: U bëj thirrje atyre që synonin të ma ‘hiqnin kokën’, të përshpejtojnë

Abazoviç lëshon deklaratën e fortë: U bëj thirrje
x
BREAKING NEWS

“Dëshmia më e qartë se Policia e Shtetit ishte vënë në dispozicion të bandës së drogës”, Alibeaj reagon ndaj arrestimit të ish-shefit të policisë: Trafiku bëhej me bekimin e kryeministrit dhe ekzekutohej nga Saimir Tahiri

“Dëshmia më e qartë se Policia e Shtetit ishte
x
BREAKING NEWS

Policia e kërkonte që prej 2017/ Zbardhen detaje të reja nga arrestimi, ja ku ishte fshehur fshehur për 5 vite ish-shefi i policisë që u arratis nga Muriqani

Policia e kërkonte që prej 2017/ Zbardhen detaje të reja nga
x
BREAKING NEWS

Emri/ I përfshirë në trafikun e drogës së Habilajve, arrestohet në Berat ish-shefi i Policisë së Dhërmiut

Emri/ I përfshirë në trafikun e drogës së Habilajve,
x
BREAKING NEWS

“Personazhe të njohur, të majtë e të djathtë do të jenë subjekt i drejtësisë”, paralajmërimi i fortë i Vangjelit: ‘Moti politik’ do të bëhet shumë më i nxehtë në shtator

“Personazhe të njohur, të majtë e të djathtë do
x
BREAKING NEWS

“Ngjarje që ka vënë në dilemë dhe vështirësi të madhe policinë”, Klodiana Lala zbardh detaje të reja nga humbja e kontakteve me Martinajn: Ja cilat janë tre zonat që po hetohen

“Ngjarje që ka vënë në dilemë dhe
x

Rajoni

E nisur nga Ekuadori, kapet 17.5 kg kokainë në portin e Pireut, si u pikas nga policia

E nisur nga Ekuadori, kapet 17.5 kg kokainë në portin e Pireut, si u

Autoritetet qipriotë dhe policia britanike, gjatë një operacioni të kryer, ka sekuestruar

Më shumë se 17.5 kilogramë kokainë janë sekuestruar në Portin e Pireut, në një operacionin të kryer nga autoritetet qipriote dhe policia britanike.

Dy persona u arrestuan për kokainën e gjetur, e cila origjinën e kishte në Ekuador ndërsa destinacionin në Qipro, shkruajnë mediat greke.

Kokaina ishte e ndarë në 14 pako dhe u gjet në një kontenier frigoriferik, të cilët u konstatuan se kishin si destinacion përfundimtar Limasolin e Qipros.

Të arrestuarit shkuan në vendin ku ishte transportuar kontejneri për të marrë pakot e drogës.

Hetimi i rastit vijon nga Policia e Bazave Britanike në bashkëpunim me Shërbimin Kundër Narkotikëve të Policisë së Qipros dhe Policinë Greke.

 

Më të lexuarat