BREAKING NEWS

BE pret të hapë fluturimet nga 15 Qershori, ç’do ndodhi me Shqipërinë

BE pret të hapë fluturimet nga 15 Qershori, ç’do ndodhi
x

Rajoni

E papritur! Bie qeveria e Albin Kurtit

E papritur! Bie qeveria e Albin Kurtit

Me 82 vota pro 32 kundër dhe 1 abstenim është votuar mocioni i mosbesimit ndaj Qeverisë Kurti  që ishte inicuar nga LDK-ja.

Vjosa Osmani deklaroi se votoi kundër mocionit.