BREAKING NEWS

Lëkundje të forta tërmeti në Shqipëri, ndihet në disa qytete të vendit, ja ku ishte epiqendra

Lëkundje të forta tërmeti në Shqipëri, ndihet në
x
BREAKING NEWS

U shpall në kërkim, arrestohet pas disa orësh ish-kreu i Kadastrës së Vlorës, zbardhen detaje nga dosja që e ka fundosur

U shpall në kërkim, arrestohet pas disa orësh ish-kreu i
x

Rajoni

E pazakontë/ “U publikuan foto të tij duke pirë pilula dhe duke vjellur”, kryetari i komunës detyrohet të japë dorëheqje (Dalin pamjet e çuditshme)

E pazakontë/ “U publikuan foto të tij duke pirë pilula dhe

Kryetari i Prijedorit të Bosnje e Hercegovinës, Dalibor Pavloviq ka dhënë dorëheqje pasi u publikuan disa fotografi të tij të çuditshme ku ai merrte pilula dhe villte, shkruan Index.hr.

Fotografitë, të publikuara nga gazetari Sllobodan Vaskoviq, shkaktuan një stuhi në Republikën Srpska.

Pavloviq bëri fotografi me pilula në gojë. Ai më pas përdori selfie për të dokumentuar sesi përkulet mbi tasin e tualetit, dhe më pas sesi shtrihet pranë tij.