BREAKING NEWS

Vjen reagimi zyrtar nga policia për krimin e dyfishtë në Vlorë: Nipi vret xhaxhin, më pas edhe veten

Vjen reagimi zyrtar nga policia për krimin e dyfishtë në
x
BREAKING NEWS

Ambasadorja Kim: Ky është një mesazh i fuqishëm për kundërshtarët tanë. S’mund të kërkonim më shumë se kaq

Ambasadorja Kim: Ky është një mesazh i fuqishëm për
x
BREAKING NEWS

“Është një njeri që i njeh mirë shërbimet sekrete”/ Artan Hoxha nxjerr informacionin e rëndësishëm, flet me emra dhe zbulon ku fshihet vrasësi i Remzi Hoxhës: Krim shtetëror!

“Është një njeri që i njeh mirë shërbimet
x
BREAKING NEWS

“Kush është spiuni?”, Artan Hoxha nxjerr prapaskenat e grabitjes së biznesmenit në Krujë dhe bën paralajmërimin ‘bombë’: Do të ketë viktima!

“Kush është spiuni?”, Artan Hoxha nxjerr prapaskenat e
x
BREAKING NEWS

Rritja e numrit të rasteve me Covid, Italia merr vendimin drastik ndaj Shqipërisë, hyn në fuqi menjëherë që ditën e nesërme

Rritja e numrit të rasteve me Covid, Italia merr vendimin drastik ndaj
x
BREAKING NEWS

“Berishën po e mbështesin njerëzit e korruptuar”, Frrok Çupi plas deklaratën ‘bombë’ për ish-kryeministrin dhe ngre alarmin për lëvizjen e fundit të Bashës

“Berishën po e mbështesin njerëzit e korruptuar”,
x
BREAKING NEWS

SPAK lë pas hekurave avokatin e njohur. Zbardhen detajet

SPAK lë pas hekurave avokatin e njohur. Zbardhen detajet
x
BREAKING NEWS

Basha bën publikë organizatorët që duan ta largojnë nga drejtimi i PD, akuzon dyshen Meta-Berisha si skenaristë dhe regjisorë të foltores antiamerikane

Basha bën publikë organizatorët që duan ta largojnë nga
x

Rajoni

E reja bën rrëfimin tronditës për 29-vjeçarin: Më mbajti peng për 14 ditë dhe më përdhunoi

E reja bën rrëfimin tronditës për 29-vjeçarin:

Një ngjarje e rëndë është regjistruar në Greqi, ku një 25-vjeçare ëhtë mbajtur peng për 14 ditë dhe është përdhunuar nga një 29-vjeçar. Sipas mediave të huaja, 25-vjeçarja u ankua se një 29-vjeçar me origjinë bullgare e mbajti atë për 14 ditë në shtëpinë e tij në një zonë të Kalkidës, ku sipas saj ai e përdhunonte.

Ndër të tjera, e reja tha se kur 29-vjeçari doli nga shtëpia ajo gjeti mundësinë për të telefonuar policinë. Pas denoncimit të saj, policia arrestoi 29-vjeçarin i cili mohoi të gjitha akuzat. Ai pretendon se kreu marrëdhënie seksuale me 25-vjeçaren me dëshirën e saj dhe po ashtu ajo shkoi tek ai jo me “forcë”.

Më të lexuarat