BREAKING NEWS

Lëkundje të forta tërmeti në Shqipëri, ndihet në disa qytete të vendit, ja ku ishte epiqendra

Lëkundje të forta tërmeti në Shqipëri, ndihet në
x
BREAKING NEWS

U shpall në kërkim, arrestohet pas disa orësh ish-kreu i Kadastrës së Vlorës, zbardhen detaje nga dosja që e ka fundosur

U shpall në kërkim, arrestohet pas disa orësh ish-kreu i
x

Rajoni

E rëndë! 10-vjeçari gjendet i pajetë në një kabinë kamioni, pranë tij edhe një armë

E rëndë! 10-vjeçari gjendet i pajetë në një

Një 10-vjeçar është gjetur pa shenja jete në një kabinë kamioni në Malishevë. Rastin e ka konfirmuar për Express, zëdhënësi i Policisë së Kosovës për rajonin e Gjakovës, Nusret Gjurkaj.

Ngjarja ka ndodhur sot rreth orës 13:30 kur vogëlushi u gjet i pajetë nga familjarët e tij dhe u dërgua në QKMF të Malishevës. Në vendin e ngjarjes është sekuestruar edhe një armë.

Njoftimi i policisë:

“Një fëmijë 10 vjeçar është gjetur pa shenja jetë në një kabinë të kamioni në Malishevë sot rreth orës 13:30 nga familjarët e tij. Ata kanë marrë trupin e pa jetë edhe e kanë dërguar në Qendrën Kryesore Familjare të Malishevës. Menjëherë njësitet e policisë dhe prokurori kanë dalur në vendin e ngjarjes dhe janë duke e hetuar rastin, i cili është hetim i vdekjes. Në vendin e ngjarjes është sekuestruar edhe një armë.