BREAKING NEWS

"E shqetësuar për financimet ruse në Ballkan", senatorja amerikane: Shqipëria duhet të vendosë vetë

"E shqetësuar për financimet ruse në Ballkan",
x
BREAKING NEWS

"Europa do të ketë mjaftueshëm gaz"/ Merr fund "makthi" rus, Von der Leyen jep lajmin fantastik

"Europa do të ketë mjaftueshëm gaz"/ Merr fund
x
BREAKING NEWS

Covid-19 ende nuk ka përfunduar, Ministria e Shëndetësisë zbulon se çfarë po ndodh në vend

Covid-19 ende nuk ka përfunduar, Ministria e Shëndetësisë
x
BREAKING NEWS

Njihet si "fuqi baruti"! Ekspertët amerikanë japin paralajmërimin, zbulojnë planet e Putinit për Ballkanin

Njihet si "fuqi baruti"! Ekspertët amerikanë japin
x
BREAKING NEWS

Bordi i Transparencës ndryshon sërish çmimet, ja sa do shitet nafta, benzina dhe gazi

Bordi i Transparencës ndryshon sërish çmimet, ja sa do shitet
x
BREAKING NEWS

Mediat malazeze tronditin politikën shqiptare, Sali Berisha “syri” i Moskës në Tiranë, ja kush është oligarku rus që ka shpërndarë para në Shqipëri dhe ka bashkëpunuar me kreun e “Foltores”

Mediat malazeze tronditin politikën shqiptare, Sali Berisha
x
BREAKING NEWS

7 besnikë të Sali Berishës me dosje spiuni pritet të përjashtohen nga politika, kreu i “Foltores” nis kërcënimet ndaj deputetëve të PD që kanë paralajmëruar votimin e nismës së dekomunistizimit

7 besnikë të Sali Berishës me dosje spiuni pritet të
x
BREAKING NEWS

Yuri Kim mesazh Ramës, deklaron se institucionet shqiptare janë të dobëta dhe asgjë nuk është e garantuar, kërkon nga qeveria që të zgjedhë se cilën rrugë do ndjekë, me Perëndimin apo me Lindjen

Yuri Kim mesazh Ramës, deklaron se institucionet shqiptare janë
x

Rajoni

E rëndë/ Dhëndri vret me çifte vjehrrin e tij në vendin fqinj, detajet e para

E rëndë/ Dhëndri vret me çifte vjehrrin e tij në

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Greqi ku një 29-vjeçar po kërkohet nga policia në Greqi pasi ka vrarë vjehrrin e tij me armë zjarri.

Ngjarja e rëndë ka ndodhur në Astrochori të Artës në Greqi, pasditen e sotme. Dhëndri dhe vjehrri janë konfliktuar me njëri-tjetrin, sherr që ka sjellë dhe krimin brutal.

Ende nuk dihet shkaku që ka nisur konfliktin mes dy familjarëve. 29-vjeçari ka nxjerrë armën gjatë sherrit dhe e ka qëlluar me të paktën katër plumba vjehrrin 80-vjeçar. Ky i fundit ka ndërruar jetë në vend. Pas ngjarjes, i riu është arratisur nga vendi i ngjarjes.