BREAKING NEWS

Kërcet arma në Shkodër

Kërcet arma në Shkodër
x
BREAKING NEWS

Kërkuan lirimin nga qelia, gjykata e Lartë merr vendimin për Lefter Kokën dhe tre zyrtarëve të tjerë të arrestuar për aferën e inceneratorëve

Kërkuan lirimin nga qelia, gjykata e Lartë merr vendimin për
x
BREAKING NEWS

“Nuk kemi më kriminelë që shtrijnë dorën me kallashnikov dhe vrasin gjysmën e lokalit”/ Eksperti i kriminalistikës bën paralajmërimin e fortë: Është rritur profesionalizmi, nga 2012 e deri tani...

“Nuk kemi më kriminelë që shtrijnë dorën me
x
BREAKING NEWS

“Bëhet për të tërhequr vëmendjen e Policisë së Shtetit”/ Ish-drejtuesi i policisë zbulon se kush i nxjerr fotot e të shumëkërkuarit Ervis Martinaj

“Bëhet për të tërhequr vëmendjen e Policisë
x
BREAKING NEWS

“Fillimisht i japin makinën për...” Ish-drejtuesi i Lartë i Policisë së Shtetit zbulon si rekrutohen vrasësit me pagesë

“Fillimisht i japin makinën për...” Ish-drejtuesi i
x
BREAKING NEWS

Gazetarja trondit me deklaratën: Sistemet e Policisë i ka ndërtuar një firmë ruse, ja dëmi që kanë shkaktuar hakerat në sistem

Gazetarja trondit me deklaratën: Sistemet e Policisë i ka
x
BREAKING NEWS

Dëshmia e dy vëllezërve Beqiraj/ Klodiana Lala plas deklaratën e fortë: Ngjarje kriminale të rastësishme i kanë ‘zbardhur fytyrën policisë’

Dëshmia e dy vëllezërve Beqiraj/ Klodiana Lala plas
x
BREAKING NEWS

“Në Shqipëri i ka mbetur vetëm...”, Klodiana Lala flet me emra: Kush është personazhi i njohur i botës së krimit që mori gjobën 500 mijë euroshe

“Në Shqipëri i ka mbetur vetëm...”, Klodiana Lala
x

Rajoni

E rëndë/ Gruaja denoncon në polici burrin: Më dhunoi dhe abuzoi me mua për 19 vite (Detajet)

E rëndë/ Gruaja denoncon në polici burrin: Më dhunoi dhe

Një 36-vjeçare ka denoncuar në policinë e Kretës bashkëshortin e saj 38-vjeçar, pasi pretendon se prej 19 vitesh e ka rrahur dhe përdhunuar.

Bashkëshorti është arrestuar pasi ka abuzuar dhe përdhunuar gruan e tij, e cila siç thotë në denoncimin e saj, i duroi torturat që po përjetonte nga frika.

Siç raportojnë mediat vendase, javën e kaluar në shtëpinë ku ndodhet edhe vajza e tyre 17-vjeçare, dyshohet se ka ndodhur një tjetër episod dhune dhe përdhunimi në familje, që ka qenë pika e fundit për 36-vjeçaren.

Kështu ajo vetë ka shkuar në polici dhe ka ngritur padi ndaj 38-vjeçarit për dhunë në familje dhe përdhunim të vazhdueshëm, ndërsa sipas të njëjtave informacione denoncimet janë konfirmuar edhe nga vajza e tyre, e cila ankohet gjithashtu se babai ka dhunuar fizikisht.