BREAKING NEWS

E rëndë në Korçë! 27-vjeçari gjendet i pajetë në malin e Moravës, dyshimet e para

E rëndë në Korçë! 27-vjeçari gjendet i
x
BREAKING NEWS

Shpallen ‘non-grata’ nga SHBA 16 zyrtarë, Antony Blinken del me paralajmërimin e fortë: Do thyejmë lidhjet e...

Shpallen ‘non-grata’ nga SHBA 16 zyrtarë, Antony Blinken del me
x
BREAKING NEWS

Escobar vjen në Tiranë, Spartak Ngjela zbulon se çfarë do të ndodhë nesër: SHBA do tregojë forcën ndaj këtij politikani shqiptar

Escobar vjen në Tiranë, Spartak Ngjela zbulon se çfarë do
x
BREAKING NEWS

Yuri Kim jep detaje të reja për planin strategjik të SHBA për të luftuar korrupsionin: Me urdhër ekzekutiv të Biden...

Yuri Kim jep detaje të reja për planin strategjik të SHBA
x
BREAKING NEWS

SHBA bën goditjen e radhës, fut në ‘listën e zezë’ edhe 2 persona të tjerë, zbardhet për çfarë akuzohen (EMRAT)

SHBA bën goditjen e radhës, fut në ‘listën e
x
BREAKING NEWS

“Janë të dy të rrezikuar nga politika amerikane”, Spartak Ngjela flet me emra dhe paralajmëron fundin e ‘frikshëm’ për këta 2 politikanë shqiptarë: Ky është fakt!

“Janë të dy të rrezikuar nga politika amerikane”,
x
BREAKING NEWS

Ministria e Shëndetësisë zyrtarizon të dhënat e fundit të Covid: Mbi 5000 pacientë aktiv në vend, ja sa janë infektuar në 24 orët e fundit

Ministria e Shëndetësisë zyrtarizon të dhënat e fundit
x
BREAKING NEWS

“Të ndalojmë të korruptuarit të veprojnë pa u ndëshkuar”/Çfarë po paralajmëron? Ambasadorja Yuri Kim shpërndan mesazhin e rëndësishëm

“Të ndalojmë të korruptuarit të veprojnë pa u
x

Rajoni

E rëndë/ Ishte i infektuar me Covid, ndërron jetë adoleshenti, reagon mamaja e tij

E rëndë/ Ishte i infektuar me Covid, ndërron jetë

Një adoleshent nga Serbia ka humbur jetën pasi ishte infektuar me koronavirus. Aleksandar C. u gjet nga anëtarët e familjes i shtrirë pa lëvizur pranë shtratit të martën në mëngjes. Ai ishte i infektuar me Covid-19 dhe ishte në izolim që nga 15 tetori.

“Pasi burri im u infektua, vajza ime (21 vjeç) dhe Aca u testuan. Ata të dy ishin pozitivë. Mjekët na dhanë terapi, por ai nuk mund të gëlltiste asgjë. Nëse do të kishte ngrënë diçka, ai do të vjellte menjëherë. Ai vetëm tha nuk mund të flinte. Tri ditët e fundit ai kishte ethe dhe kollitej”, thotë nëna e tij, raportojnë mediat serbe.

Ajo thotë se ata u thirrën të martën në mëngjes nga një vajzë e cila i ftoi taë shihnin djalin teksa ai qëndronte pa lëvizur pranë shtratit.

“Ne jemi duke pritur për autopsinë”, tha nëna.

E rëndë/ Ishte i infektuar me Covid, ndërron jetë