BREAKING NEWS

Lëkundje të forta tërmeti në Shqipëri, ndihet në disa qytete të vendit, ja ku ishte epiqendra

Lëkundje të forta tërmeti në Shqipëri, ndihet në
x
BREAKING NEWS

U shpall në kërkim, arrestohet pas disa orësh ish-kreu i Kadastrës së Vlorës, zbardhen detaje nga dosja që e ka fundosur

U shpall në kërkim, arrestohet pas disa orësh ish-kreu i
x

Rajoni

E rëndë! Prej 8 ditësh në kujdes intensiv, COVIDI i merr jetën 21-vjeçarit

E rëndë! Prej 8 ditësh në kujdes intensiv, COVIDI i merr

Një 21-vjeçar që nuk ishte vaksinuar ka ndërruar jetë nga COVID pasditen e djeshme në Greqi.

Mediat greke bëjnë me dije se ai ishte shtruar në njësinë e kujdesit intensiv tetë ditë më parë. 21-vjeçari kishte sëmundje të lehtë të frymëmarrjes.

Rasti i tij ishte përmendur në ditët e shkuara nga zv/ministrja e Shëndetësisë Mina Gaga për të theksuar nevojën e vaksinimit edhe te moshat e reja.

I riu ishte diagnostifikuar me COVID në fillim të shtatorit  dhe me datë 16 të këtij muaji u shtrua në spital.